دستگیری ۱۱۸ سارق و مالخر در البرز

فرمانده انتظامی البرز از دستگیری ۱۱۸ سارق و مالخر طی ۷۲ ساعت گذشته با تلاش مأموران پلیس در مناطق مختلف این استان خبر داد.

سردار "عباسعلی محمدیان" فرمانده انتظامی البرز  روز چهارشنبه در حاشیه برپایی نمایشگاه کشفیات پلیس البرز اظهار کرد: طی این مدت ۱۱ خودروی سرقتی از سارقان کشف شد.
 
وی افزود: ارزش اموال کشف شده از این سارقان و کلاهبرداران بیش از ۳۳ میلیارد تومان برآورد شده است.
این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان ساخت: از مجموع دستگیر شدگان ۱۰۴ سارق و ۱۴ نفر مالخر هستند که در قالب ۳۸ باند فعالیت می‌کردند.
 
سردار "محمدیان" گفت: اعضای یکی از باند‌ها در قالب لباس گچ کاری در خیابان‌ها پرسه زده و زنگ منازل را زده و پس از اطمینان از نبود ساکنان اقدام به سرقت اموال منزل آن‌ها می‌کردند.
 
وی تاکید کرد: هموطنان در صورت عدم حضور در منزل حتما یک چراغ روشن کرده و از قفل درب‌های ورودی منازل اطمینان کنند.
 
فرمانده انتظامی البرز بیان کرد: اعضای یکی از باند‌های سرقت با خرید خودرو‌های تصادفی اقدام به سرقت مشابه همان خودرو کرده و سپس اقدام به جابجایی هویت خودرو می‌کردند که با تجهیزات موجود بسیار حرفه‌ای اقدام به حک اصالت خودرو‌ها می‌کردند که به راحتی حتی توسط کارشناسان نیز قابل تشخیص نیست.
 
وی گفت: اجرای طرح مبارزه با مخلان امنیت اجتماعی، سرقت، دستگیری سارقان با محوریت پلیس آگاهی استان البرز و شهرستان‌های تابعه تا حصول اهداف پیش بینی شده که همان ارتقای امنیت اجتماعی است، ادامه دارد.
 
سردار محمدیان در پایان تاکید کرد: پلیس هیچگونه ناامنی و هنجار شکنی را تحمل نخواهد کرد و امنیت جامعه مهمترین اولویت ماموریت بوده و با جدیت با مخلان امنیت برخورد خواهد کرد.
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: