سه هزار دانش آموزان یزدی با مفاهیم استاندارد آشنا شدند

مسئول آموزش و ترویج اداره کل استاندارد استان یزد گفت: حدود سه هزار دانش آموزی یزدی در مقاطع مختلف تحصیلی با مفاهیم استاندارد آشنا شدند.

لیدا عبدزاده مسئول آموزش و ترویج اداره کل استاندارد استان یزد افزود: از ابتدای امسال تاکنون، دانش آموزان دختر و پسر مقاطع پیش دبستانی و دوره‌های اول و دوم ابتدایی از طریق بازدید‌های دانش آموزی با مفهوم استاندارد آشنا شدند.

او ادامه داد: هر گونه آموزش و ترویج استاندارد در ذهن کودکان موثر واقع شده و ماندگار می‌شود و اگر فرهنگ استاندارد از دوران کودکی در افراد نهادینه شود، در آینده جامعه‌ای خواهیم داشت که تمامی افراد آن با مفهوم کیفیت و استاندارد آشنا هستند.

عبدزاده گفت: همگان می‌توانند از این بازدید‌ها که به صورت پخش انیمیشن‌های جذاب و کلیپ‌های شاد کودکانه با موضوع استاندارد و طرح پرسش و پاسخ در خصوص آشنایی با مسائل و مفاهیم و نکات حائز اهمیت در استاندارد است، از جمله برگزاری مسابقه بین دانش آموزان و اهدای اقلام ترویجی به آنان بهره برداری کنند.

به گفته مسئول آموزش و ترویج اداره کل استاندارد استان یزد متقاضیان بازدید‌های حوزه‌ی استاندارد می‌بایست درخواست‌های خود را در طول تابستان هر سال به صورت کتبی یا با تماس با شماره ۱۵۱۷ و ارتباط با حوزه آموزش و ترویج اداره کل استاندارد استان یزد اعلام نمایند، تا از مهر به بعد همان سال، در برنامه بازدید‌های استاندارد قرار گیرند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: