دانشگاه امام صادق (ع) اهانت به قرآن کریم را محکوم کرد

بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) با صدور بیانیه‌ای اهانت به قرآن کریم در سوئد را محکوم کرد.

بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) با صدور بیانیه‌ای اهانت به قرآن کریم در سوئد را محکوم کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
وَیَسْتَعْجِلُونَکَ بِالْعَذَابِ وَلَوْلَا أَجَلٌ مُّسَمًّى لَجَاءَهُمُ الْعَذَابُ وَلَیَأْتِیَنَّهُم بَغْتَةً وَهُمْ لَا یَشْعُرُونَ
آن‌ها با عجله از تو عذاب را می‌طلبند و اگر موعد مقرری تعیین نشده بود عذاب به سراغ آن‌ها می‌آمد؛ و سرانجام این عذاب بطور ناگهانی بر آن‌ها نازل می شود در حالی که نمی دانند.

سوره عنکبوت؛ آیه ۵۳

بار دیگر در روز‌های اخیر شاهد توهین و هتاکی به ارزش‌های اسلامی و قرآن کریم در قلب اروپا بودیم که موید رفتار دوگانه غربی‌ها در موضوع آزادی اندیشه و بیان است.

بی شک این اقدامات که ریشه در اندیشه‌های غیر توحیدی و دین گریزانه دارد، هرگز با تعالیم ادیان الهی قابل جمع نیست. البته این ماجرا مسبوق به سابقه بوده و سالیان گذشته نیز چه در نشریات و بوق‌های تبلیغاتی شیاطین و چه در رفتار برخی سیاسیون غربی نمود داشته است.

اینک نه تنها جهان اسلام بلکه افکار عمومی دنیا شاهد پوچی شعار آزادی بیان در جوامع غربی است؛ چراکه در این جوامع هرچه دین گریزتر و دین ستیز‌تر باشی با بسط ید بیشتری اجازه عمل خواهی داشت و هرچه دم از تعالیم الهی بزنی محدود و سرکوب خواهی شد
تناقض این رفتار آنجا شدت گرفته که تنها در صورت نقد موجودیت هولوکاست باید منتظر محاکمه و زندان باشی، اما در مقابل پس از اقدام هتاکانه رهبر یکی از احزاب راست افراطی دانمارک در سوند که برای چندمین بار در سالیان اخیر تکرار میشود، نه تنها بازخواست و حتی تذکری در کار نیست بلکه تحت حفاظت پلیس سوئد این حرکت شنیع پشتیبانی می شود.

اتاق‌های فکر سرویس‌های اطلاعاتی غربی که روزی گروه‌های افراطی سلفی را در غرب آسیا تجهیز نمودند تا موجب تخریب بلاد مسلمین و تخریب چهره اسلام در غرب شوند اکنون نیز روی دیگر سکه تروریسم را به نام گروه‌های افراطی اسلام ستیز ضرب کرده اند.

اینگونه اقدامات که پس از رشد چشمگیر اسلام در جوامع غربی و با هدف تخریب اسلام صورت گرفته به گونه‌ای اعلام جنگ علیه بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان در سرتاسر جهان است که قطعا به تسریع رشد اسلام در قلب اروپا منجر خواهد شد دانشجویان انقلابی دانشگاه‌های تهران، ضمن محکومیت و اعلام انزجار از تکرار این هتاکی‌ها از وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و سایر دستگاه‌های سیاست خارجی در دول اسلامی درخواست دارند که صرفا به محکومیت لفظ اکتفا نکرده و راهکار‌های موثرتری را در مقابله با این تروریسم دولتی در پیش گیرند.

در پایان یادآور می شویم که هتاکی به ارزش‌های اسلامی، حمایت از گروه‌های تروریستی همچون پ ک ک»، «حرکة النضال» و «مجاهدین خلق» حمایت از گروه‌های سیاسی افراطی و همچنین بازداشت غیرقانونی حمید نوری و برخورد غیرانسانی با وی تنها گوشه‌ای از دشمنی دولت سوند با انسانیت اسلام و ایران اسلامی می باشد که قطعا این دشمنی توسط مسلمانان بیدار در سرتاسر دنیا به ویژه کشور سوئد به نحو مقتضی پاسخ داده خواهد شد.

والله عزیز ذو انتقام

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار