پارکر:ساخته ذهن مدیربرنامه مک‌تامینی را باور نکنید

مدافع اسبق منچستر می گوید که پیشنهاد نیوکسل به اسکات مک‌تامینی دروغ است و اینها ساخته ذهن مدیربرنامه او است.

پل پارکر، مدافع سابق منچستریونایتد، صحبت های مربوط به پیوستن اسکات مک تومینای به نیوکسل را بیهوده خواند و مدیربرنامه های این بازیکن را "دروغگو" لقب داد.

نیوکاسلی ها در ژانویه امسال با مک تامینی در ارتباط بودند، اما طبق گزارشات، یونایتد به آنها گفته بود که علاقه ای به فروش این هافبک ندارد. ادی هاو، سرمربی نیوکسل از آن زمان تاکنون چنین شایعاتی را که پارکر ادعا می کند توسط ایجنت بازیکن ساخته شده، رد کرده است.

پارکر در این زمینه گفت:"من شایعات احمقانه ای در مورد انتقال مک تومینای به نیوکسل خوانده ام که فکر می کنم دروغ است. این داستان توسط ایجنت او ساخته شده است که یک فرد دروغگو است.

او ادامه داد: نیوکسل هرگز مک تامینی را نمی خواهد. او تقویت کننده ای برای خط هافبک آنها نخواهد بود، آنها به بازیکنان بهتری نیاز دارند. آنها در حال حاضر شان لانگستاف را دارند که کمی شبیه مک‌تامینی است و به بازیکنان بیشتری با این نوع توانایی ها نیاز ندارند.

انتقادات پارکر از بازیکن ملی پوش اسکاتلندی به نقش او در منچستر که به عنوان یک گزینه پشتیبان برای کاسمیرو شناخته می شود، افزایش یافت. کاسمیرو به دلیل محرومیت در دیدار برابر آرسنال حضور نداشت که با شکست یونایتد همراه بود. پارکر فکر می کند که اریک تن هاخ باید به دنبال یک جانشین مناسب برای پست دفاعی خوب باشد.

او افزود:"من می توانم بگویم که منچستریونایتد به یک جانشین خوب برای کاسمیرو نیاز دارد. اریک تن هاخ نمی تواند به اسکات مک تومینای به عنوان پشتیبانی برای کاسمیرو تکیه کند، او به رقابت قوی تری در خط هافبک نیاز دارد. همچنین، داشتن تنها یک هافبک دفاعی خوب بسیار شکننده است. اگر او مصدوم شود، منچستر یونایتد با مشکل بزرگی روبرو خواهد شد. این را مقابل آرسنال دیدیم."

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر