کنعانی: حمله به سفارت جمهوری آذربایجان با حساسیت بالا در حال بررسی است

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اقدام مسلحانه انجام شده در ورودی سفارت جمهوری آذربایجان را محکوم کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در پی اقدام مسلحانه انجام شده در ورودی سفارت جمهوری آذربایجان در تهران که متاسفانه به کشته شدن یک نفر منجر شده است، این اقدام را شدیدا محکوم کرد.

ناصر کنعانی ضمن تسلیت و ابراز همدردی عمیق با خانواده این عضو سفارت و نیز دولت و ملت آذربایجان، اظهار داشت: نیرو‌های انتظامی و امنیتی بلافاصله وارد عمل شده و فرد ضارب را دستگیر کردند که هم اکنون تحت بازجویی قرار دارد.

سخنگوی وزارت امور خارجه در ادامه افزود: با دستور ویژه مقامات سیاسی و امنیتی کشور، موضوع با اولویت و حساسیت بالا در حال بررسی است تا ابعاد این اقدام و انگیزه ضارب مشخص شود.

کنعانی افزود: نتیجه بررسی‌های اولیه مقامات و دستگاه‌های ذیربط، حاکی از انگیزه‌های شخصی در ورای این اقدام است، فلذا با توجه به ورود فوری دستگاه‌ها و نهاد‌های ذیربط انتظامی، امنیتی و قضائی، توصیه می‌گردد رسانه‌ها از انتشار اخبار غیرموثق و گمانه زنی‌ها در این رابطه اجتناب نمایند.

کنعانی تصریح کرد: اطلاعات دقیقتر در این خصوص با تکمیل روند بررسی‌ها منتشر خواهد شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۴۶ ۰۷ بهمن ۱۴۰۱
این یعنی برای مسایل دیگه حساسیت ندارید یا با درجه حساسیت کم هست.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۲۵ ۰۷ بهمن ۱۴۰۱
منتظر اقدامل متقابل باشین
بدا به حالتون.
Iran (Islamic Republic of)
احسان
۱۶:۴۸ ۰۷ بهمن ۱۴۰۱
دارین چکار میکنید اون از سفارت عربستان اون از سفارت مصر و اون از سفارت انگلیس
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۲۹ ۰۷ بهمن ۱۴۰۱
چندسال پسش که سفارت عربستان رو آتش زدید عربستان سالهاست روابطش رو باایران قطع کرده شده دشمن درجه یک ایران الانم که سفارت آذربایجان اینطوری شده فردا آذربایجان هم میشه دشمن درجه یک ایران، آخه نادانی هم حدی داره اون سرباز بیچاره که تو کیوسک جلو درب سفارت هست چرا مسلح نیست چرا اسلحه نداره اگه داشت مانع میشد آخه یک سرباز نگهبان اونم بالباس نظامی تو کیوسک هست اگه قراره مسلح نباشه پس به چه درد میخوره
آخرین اخبار