مربی فولاد: اینجا قاچاقی کار نمی کنیم/ چرا نگذاشتند خوزستانی ها به ورزشگاه بیایند؟

کعبی گفت: اگر با فوتبال کثیف نتیجه می‌گیریم چگونه دو سال قهرمان شده و سهمیه آسیا گرفیتم؟ اینجا قاچاقی کار نمی‌کنیم.

حسین کعبی در مورد اظهارات بازیکنان پرسپولیس پس از دیدار مقابل فولاد، و اینکه آن‌ها اعلام کردند حریف شرایط را سخت کرد تا نتیجه بگیرد و بازی بدون تماشاگر برنامه‌ریزی شده بود، اظهار داشت: این برد را به هواداران خوب و متعصب و واقعی فولاد خوزستان تبریک می‌گویم. ما اکنون برای کسب ۳ امتیاز خوشحال هستیم. حرف و حدیث در فوتبال زیاد است. اصلا انتظار شنیدن این بی‌احترامی از یحیی گل محمدی و همکارانش را بعد از بازی نداشتیم. در آن لحظه به وسط زمین رفتیم و جدا کردیم.

وی افزود: اگر مدعی هستند یک فرد توپ را بدون دلیل وسط زمین انداخته دوربین روی او زوم کند تا مشخص شود از کجا این کار را انجام داده است. ۴ سال است که در فولاد حضور داریم، و اگر با فوتبال کثیف نتیجه می‌گیریم چگونه دو سال قهرمان شده و سهمیه آسیا گرفیتم. اینجا قاچاقی کار نمی‌کنیم. من خودم خوزستانی هستم.

مربی تیم فولاد اظهار داشت: چرا باید بازی امروز بدون تماشاگر باشد. دلیل این اقدام چیست؟ چرا باید این اقدام را انجام بدهیم؟ مگر مردم خوزستان چه گناهی کرده‌اند؟ آیا اگر پرسپولیس و استقلال به خوزستان می‌آیند هرطور که دلشان می‌خواهد ما را ببرند و بروند؟ این صحبت‌ها نیست. اگر قرار است من خراب و بدنام شوم، اجازه بدهید با این مصاحبه بدنام شوم. حسین کعبی در این فوتبال بدنام است؟ اجازه بدهید بیش‌تر بدنام شوم.

کعبی اضافه کرد: اگر فردا جواد نکونام من را از کادر فنی فولاد اخراج کند، به آدم‌هایی که اینجا می‌آیند و پرسپولیسی‌ها و استقلالی‌ها را تشویق می‌کنند، برایشان تاسف می‌خورم. به خصوص آن‌هایی که خوزستانی هستند. خوزستانی‌ها باید پشت هم باشیم. افرادی که این حرف‌ها را می‌زنند به مربی و بازیکنانشان احترام می‌گذارند، اما باید با این فوتبالی که فولاد بازی می‌کند به همه بازیکنان و مربیانش احترام بگذارند.

وی افزود: به عنوان مربی دست بازیکنانم را به خاطر غیرت و مردانگی‌شان می‌بوسم. اگر قرار است شیک درون زمین بایستیم و ما را ببرند، هر وقت گفتند این کار را انجام می‌دهیم. فوتبال است، ما فوتبال بازی کردیم و بردیم. همه به فولاد احترام گذاشتند، اما به هیچ بنی‌بشری اجازه نمی‌دهیم به مربی، هوادار و بازیکن فولاد بی‌احترامی کند. هر کس می‌خواهد این کار را انجام بدهد من طرفش هستم. صحبت‌های من با افرادی است که هر وقت استقلال و پرسپولیس اینجا آمدند، توهین کردند. برای برخی‌ها متاسف هستم. این چه فوتبالی است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۲۰ ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
خودشونم هم میدونستن خوزستانی‌ها اگه می اومدن برا این بازی یک به صد میشد آمار تماشاگر شون به نفع پرسپولیس برا همین نزاشتن بیان
Germany
ناشناس
۰۱:۲۷ ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
چرا پشت دروازه پرسپولیس توپ جمع کن نبود هر دفعه بایس بیرانوند میرفت توپو بیاره واقعا متاسفم خود من خوزستانی م ولی همیشه رفتار اهوازی ا با پرسپولیس بده و این خیلی واسه مردم خوزستان زشته که ب خونگرمی معروفند نکونام فقط رو پرسپولیس زرنگه
Germany
ناشناس
۰۱:۲۷ ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
چرا پشت دروازه پرسپولیس توپ جمع کن نبود هر دفعه بایس بیرانوند میرفت توپو بیاره واقعا متاسفم خود من خوزستانیم ولی همیشه رفتار اهوازیها با پرسپولیس بده و این خیلی واسه مردم خوزستان زشته که به خونگرمی معروفند نکونام فقط رو پرسپولیس زرنگه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۴۲ ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
با اطلاع رسانی عمومی ورود و خروج با کنترل و ثبت کارت ملی و نصب دوربین میتواند حساب تماشاچی و هوادار را از آشوب طلب و تماشاگر نما تفکیک کرد و برای خاطیان هم جریمه و محرومیت حضور در استاذیوم در نظر گرفت و هم آرامش را به استادیوم های ورزشی یرگرداند!
Iran (Islamic Republic of)
سعید
۱۱:۵۱ ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
کعبی تو خودت با پرسپولیس بزرگ شدی.الان اومدی شاخه شونه میکشی.ادم های بی لیاقتی مثل تو و هاشمی نسب جایی در دل هواداران پرسپولیس ندارند.شما ناتوان بودین و بزدل.دروازبانتون اگ تو از هشت فرسخ دروازه رد میشد خودشو مینداخت زمین.مربیان تون هم که همش تنش وارد بازی میکردند.شما بمیرین بهتره.شما اگ تیم بودین که اینجای جدول نبودین.با بزدلی نمیشه بازی کرد.اینو بدونید تیم شما به هیچ جایی با این بازیکردن ها نخواهد رسید
آخرین اخبار