سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر:

نیرو‌های ایثار هلال احمر براساس قرارداد‌های شرکتی تحت پوشش قرار می‌گیرند

محمودی گفت: اعضای هلال احمر به نوبت در قالب قراداد‌های شرکتی به فعالیت پرداخته و پس از سال‌ها وضعیت این اعضا ساماندهی می‌شوند.

محمودی سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر کشور گفت: افراد با تحصیلات بالا و در سطح دکترا در پایگاه‌های هلال احمر استان یزد تلاش و خدمت می‌کنند که بسیار سنت خوب وحسنه‌ای است.

او در مورد تعیین تکلیف نیرو‌های ایثار اظهارداشت: کار شرکت در خلال یکی دو هفته از نظر اداری و استخدامی تمام می شود و این عزیزان به صورت شرکتی مانند کارمندان ثابت تحت پوشش قرار می‌گیرند.

محمودی بیان کرد: این تلاش از اوایل سال به طور جدی صورت گرفته و دولت مساعدت‌های خوبی داشته است، دکتر کولیوند با توجه به شناخت کامل از مشکلات حق و حقوق و مسکن را برای جمعیت هلال احمر پیگیری می‌کنند.

او عنوان کرد: امید است همان طور که تغییراتی در چند ماه گذشته انجام شد برای ابتدای سال آینده این تحولات را تجربه کنند و همان طوری که امکانات خوبی اجرا شده است و منابع تخصیص یافته و اعضای هلال احمر به نوبت در قالب قراداد‌های شرکتی به فعالیت می‌پردازند و پس از سال‌ها وضعیت این عزیزان ساماندهی می‌شوند.

محمودی در حاشیه بازدید از پایگاه امداد و نجات جاده‌ای زین الدین شهرستان مهریز به همراه معاون عملیات سازمان امداد و نجات اظهار داشت: اقدامات مهمی در هلال احمر یزد صورت گرفته که نیازمند پشتیبانی و تقویت است.

او تصریح کرد: با توجه به گستره استان و جاده‌های پهناوری که دارد و حجم بالای ترددات نیازمند پشتیبانی و آمایش جدید در تعداد پایگا‌ها و امکانات است، پیگیری‌های زیادی از سوی دکتر کولیوند انجام شده و در این مدت انصافا زحمات زیادی متحمل شده اند.

او عنوان کرد:با این خدمات، مسافرینی که از این جا حرکت می‌کنند با اطمینان خاطر در حرکت اند و می‌دانند پشتوانه‌های خوبی به لحاظ خدمات جاده‌ای دارند، امید است حادثه‌ای رخ ندهد هر چند اگر حادثه‌ای اتفاق بیفتد به موقع بتوانیم در صحنه باشیم.

در ادامه مسائل و مشکلات پایگاه‌های امداد نجات هلال احمر شهرستان از جمله تجهیزات و خرید خودرو ست نجات و امبولانس توسط معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و رییس جمعیت هلال احمر شهرستان مطرح و تصمیمات لازم صورت گرفت.

همچنین در ادامه، امدادگران این پایگاه در گفتگویی صمیمانه با مسئولین، مطالبات خود را بیان کردند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار