سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر:

نیرو‌های ایثار هلال احمر براساس قرارداد‌های شرکتی تحت پوشش قرار می‌گیرند

محمودی گفت: اعضای هلال احمر به نوبت در قالب قراداد‌های شرکتی به فعالیت پرداخته و پس از سال‌ها وضعیت این اعضا ساماندهی می‌شوند.

محمودی سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر کشور گفت: افراد با تحصیلات بالا و در سطح دکترا در پایگاه‌های هلال احمر استان یزد تلاش و خدمت می‌کنند که بسیار سنت خوب وحسنه‌ای است.

او در مورد تعیین تکلیف نیرو‌های ایثار اظهارداشت: کار شرکت در خلال یکی دو هفته از نظر اداری و استخدامی تمام می شود و این عزیزان به صورت شرکتی مانند کارمندان ثابت تحت پوشش قرار می‌گیرند.

محمودی بیان کرد: این تلاش از اوایل سال به طور جدی صورت گرفته و دولت مساعدت‌های خوبی داشته است، دکتر کولیوند با توجه به شناخت کامل از مشکلات حق و حقوق و مسکن را برای جمعیت هلال احمر پیگیری می‌کنند.

او عنوان کرد: امید است همان طور که تغییراتی در چند ماه گذشته انجام شد برای ابتدای سال آینده این تحولات را تجربه کنند و همان طوری که امکانات خوبی اجرا شده است و منابع تخصیص یافته و اعضای هلال احمر به نوبت در قالب قراداد‌های شرکتی به فعالیت می‌پردازند و پس از سال‌ها وضعیت این عزیزان ساماندهی می‌شوند.

محمودی در حاشیه بازدید از پایگاه امداد و نجات جاده‌ای زین الدین شهرستان مهریز به همراه معاون عملیات سازمان امداد و نجات اظهار داشت: اقدامات مهمی در هلال احمر یزد صورت گرفته که نیازمند پشتیبانی و تقویت است.

او تصریح کرد: با توجه به گستره استان و جاده‌های پهناوری که دارد و حجم بالای ترددات نیازمند پشتیبانی و آمایش جدید در تعداد پایگا‌ها و امکانات است، پیگیری‌های زیادی از سوی دکتر کولیوند انجام شده و در این مدت انصافا زحمات زیادی متحمل شده اند.

او عنوان کرد:با این خدمات، مسافرینی که از این جا حرکت می‌کنند با اطمینان خاطر در حرکت اند و می‌دانند پشتوانه‌های خوبی به لحاظ خدمات جاده‌ای دارند، امید است حادثه‌ای رخ ندهد هر چند اگر حادثه‌ای اتفاق بیفتد به موقع بتوانیم در صحنه باشیم.

در ادامه مسائل و مشکلات پایگاه‌های امداد نجات هلال احمر شهرستان از جمله تجهیزات و خرید خودرو ست نجات و امبولانس توسط معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و رییس جمعیت هلال احمر شهرستان مطرح و تصمیمات لازم صورت گرفت.

همچنین در ادامه، امدادگران این پایگاه در گفتگویی صمیمانه با مسئولین، مطالبات خود را بیان کردند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر