کمک نجات گران هلال احمر یزد به مادر باردار گرفتار در برف

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد از امداد رسانی به مادر باردار توسط تیم امداد و نجات واکنش سریع هلال احمر استان خبر داد.

سیدمهدی حسینی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: به گزارش مرکز eoc استان مبنی بر گیرافتادن یک خودرو سواری ام وی ام با ۷ سرنشین در گردنه روستای دولاب از توابع خضرآباد (بعد از معدن)، که یکی از سرنشینان مادر بارداری بود بلافاصله دو تیم عملیاتی واکنش سریع هلال احمر استان با یک دستگاه خودرو کمک دار امدادی و یک دستگاه امبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد با بیان اینکه خودرو در برف گیرافتاده و بنزین خودرو در حال تمام شدن بود عنوان کرد: بلافاصله تیم‌های امدادی خودرو را رهاسازی و با توجه به شرایط نامساعد هوا حمایت‌های روانی توسط امدادگران انجام گرفت و پس از بررسی حال مادر باردار و خانواده، آن‌ها را به محل امن انتقال دادند.

این مقام مسئول با بیان اینکه امدادگران جمعیت هلال‌احمر یاری رسان افراد نیازمند هستند، خاطرنشان کرد: هموطنان عزیز در صورت نیاز به کمک امدادگران هلال احمر با شماره ۱۱۲ تماس بگیرند تا در سریع‌ترین زمان تیم‌های امداد و نجات این جمعیت به محل مورد نظر اعزام شوند تا یاری رسان آن‌ها در مواقع سخت و دشوار باشند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: