رئیس سازمان اورژانس کشور خبر داد؛

تجهیز پنج پایگاه اورژانس میبد در آینده نزدیک

میعادفر گفت: پنج پایگاه جدید اورژانس به همت خیران در میبد ساخته می‌شود.

میعادفر رئیس سازمان اورژانس کشور در بازدید از امکانات و خدمات اورژانس ۱۱۵ شهرستان میبد گفت: به همت خیرین تعداد پنج پایگاه در شهرستان میبد در دست احداث است که در آینده نزدیک راه اندازی می‌شود.

او با بیان اینکه محور میبد از غرب به شرق و بالعکس، محور ترانزیتی است که تردد زیادی دارد و همچنین به علت صنعتی بودن میبد و تردد سرویس‌های کارکنان واحد‌های صنعتی، این شهرستان به لحاظ حوادث ترافیکی وضعیت خوبی ندارد گفت: استقرار پایگاه اورژانس در این مسیر می‌تواند تردد این خودرو‌ها و دسترسی آن‌ها را آسان و مدیریت زمان را کاهش دهد.

میعافر افزود: احداث پایگاه‌های جدیدی که در برنامه است توسط خیرین دردست احداث است و ما تلاش داریم این پایگاه‌ها را از نظر آمبولانس تجهیز و نیروی انسانی آن‌ها را تامین کنیم تا بتوانیم با افتتاح این پایگاه‌های جدید خدمات خوبی را به مردم ارائه کنیم.

نماینده مردم تفت و میبد درمجلس شورای اسلامی با ارائه آماری از ماموریت‌های اورژانس ۱۱۵ از اول سال جاری تاکنون به اهمیت این پایگاه‌ها در حوادث ترافیکی پرداخت و گفت: درحال حاضر ۴ پایگاه اورژانس ۱۱۵، درشهرستان میبد فعالند که یک پایگاه جاده‌ای و ۳ پایگاه شهری است.

میرمحمدی با اشاره به طرح توسعه اورژانس میبد افزود: تعداد پایگاه‌های اورژانس میبد تا سال آینده با توجه به برنامه‌های طرح توسعه به ۸ پایگاه توسعه پیدا خواهد کرد و راه اندازی اورژانس بانوان یکی دیگر اولویت‌های این شهرستان است.

سیدجمال سجادی پور فرماندار میبد هم در نشست با رئیس سازمان اورژانس کشور از پذیرش دانشجویان بومی در دانشکده پرستاری از بهمن ما در رشته فوریت‌های پزشکی خبر داد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر