مى‏ خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش كنند

دبیرخانه هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در بیانیه ای، اهانت سخیف برخی کشور‌های غربی به ساحت مقدس قرآن کریم را به شدت محکوم کرد.

دبیرخانه هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، در قامت روی دادی روشنگرانه و کفر ستیز، در بیانیه ای، اهانت سخیف و سبعانه‌ی برخی کشور‌های غربی به ساحت مقدس قرآن کریم را قویا و به شدت محکوم کرد.

به گزارش روابط عمومی هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت متن این بیانیه بدین شرح است:

"بسم الله الرحمن الرحیم
یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ

مى‏ خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش کنند و حال آنکه خدا گر چه کافران را ناخوش افتد نور خود را کامل خواهد گردانید. سوره مبارکه صف. آیه ۸

بار دیگر داعیه داران دروغین آزادی بیان، که ممهور به داغ توحش نظامات غیر انسانی غرب هستند، از تعفنگاه تاریخ جاهلی سر برآورده و در خیال خام خود، پنجه بر چهره خورشید کشیده و خاک به ساحت قدسی معجزه مانای آخرین پیغامبر الهی، پاشیده اند.

این دژخیمان ددمنش، که آبشخور از زهدان چرکین ابلیس دارند، با توهین به آستانه شوکت آجین تحفه عرشی حضرت رحمه للعالمین، حضرت محمد رسول الله (ارواحناه فداه) ذات پلید و درونه کثیف خود را برای فطرت‌های پاک و آزاد اندیش
بیش از پیش مکشوف و هویدا ساختند.

این افسار گسیختگان هیات پوشالی غرب، که پایه سست تمدن خویش را بر سر‌های بریده سرخپوستان و پیکر‌های شرحه شده سیاهان بنا کرده اند، نه نشانی از شرف دارند و نه بویی از انسانیت برده اند.

این درندگان بتر از تتر، در قامت دشمنان معنویت و قاتلان شرافت، زیر یوغ شنیع‌ترین سناریو‌های رسانه‌های غربی و عبری و وهابی نشان و به جهت خوش رقصی برای اربابان جلاد صفت خویش، به سیاق مزدورانی کاسه لیس، جسورانه به ساحت تعالی بخش عظیم الشان‌ترین کتاب آسمانی و کامل‌ترین منشور جاودان الهی، اهانت می‌کنند.
دبیرخانه هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت به نمایندگی از تمامی هنرمندان متعهد سینمای ملی و فیلمسازان آزاد اندیش بین المللی، ضمن ابراز انزجار از این سبعیت متهوع و ددمنشی سازماندهی شده، بر لزوم پایبندی و احترام و التزام به تعالیم نورانی ادیان و پیامبران الهی که همانا انسانی‌ترین نقاط مشترک بشری هستند، تاکید می‌نماید.

بایسته است که قاطبه هنرمندان فرزانه و سینماگران آزاده، از سراسر جهان، با تولیدات روشنگرانه خویش در گستره پاکیزه فرهنگ و پرنیان پالوده هنر، در جهت تنویر افکار عمومی جهان و بازتاباندن چهره مشعشع اسلام رحمانی کوشیده تا مگر قطره‌ای از اقیانوس بیکران رحمت واسعه قرآن کریم را به منصه ظهور برسانند. ان شاءا....

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر