مجمع جهانی بیداری اسلامی مطرح کرد؛

محکومیت اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی در جنین

مجمع جهانی بیداری اسلامی حمله روز گذشته رژیم صهیونیستی به جنین و به شهادت رساندن شماری از مردم مظلوم فلسطین را به شدت محکوم کرد.

مجمع جهانی بیداری اسلامی حمله روز گذشته رژیم صهیونیستی به جنین و به شهادت رساندن شماری از مردم مظلوم فلسطین و حمله و آسیب رساندن به بیمارستانی که کودکان در آن بستری بودند را به شدت محکوم کرد.

 متن بیانیه مجمع جهانی بیداری اسلامی به شرح زیر است:

جنایات هولناک رژیم کودک کش و سفاک صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین در شهر و اردوگاه جنین که باعث شهید و زخمی شدن ده‌ها تن شده و همچنین حمله بی رحمانه صهیونیست‌ها به بیمارستان جنین و شلیک گاز آشک‌آور و آسیب زدن به کودکان بستری در بیمارستان بار دیگر پرده از جنایات این رژیم جعلی برداشت که البته با پاسخ قاطع مقاومت فلسطین روبرو شد و بی تردید حق مردم فلسطین است که از خود در برابر تجاوزات رژیم صهیونیستی دفاع کنند.

آنچه در فلسطین در حال وقوع است کشتار علنی مسلمانان در سکوت کامل مجامع بین المللی و نهاد‌های حقوق بشری است.

ناتوانی و سکوت مجامع بین‌المللی در برابر رژیم اشغالگر صهیونیستی، آنان را به ارتکاب این جنایات در مقابل دیدگان جهان تشویق می‌کند و جهانیان بدانند که این اقدامات، امنیت و ثبات فلسطین و منطقه را بر هم می‌زند و نتیجه آن گریبان همان کشور‌های حمایت کننده رژیم غاصب صهیونیستی را خواهد گرفت.

مجمع جهانی بیداری اسلامی تاکید دارد آنچه امروز در جنین شاهد هستیم، ادامه جنایت و تروریسم بین المللی رژیم صهیونیستی، آمریکا و متحدان آنان در منطقه است که در حق مردم فلسطین ادامه دارد.

بی‌تردید حق قانونی ملت فلسطین و گروه‌های مقاومت است که در برابر تجاوزات و اقدامات تروریستی این رژیم جعلی، از خود دفاع کنند و قطعا جنایت دشمن صهیونیستی علیه جنین و مردم فلسطین بی‌پاسخ نخواهد ماند و مقاومت به شیوه‌ای که رهبران آن تعیین خواهند کرد، پاسخ کوبنده و قاطعی به این جنایت خواهد داد و مجامع بین الملی و کشور‌هایی که خواستار عادی سازی روابط با این غده سرطانی خاورمیانه هستند نیز باید این جنایات و حملات به مردم مظلوم فلسطین را ببینند.

مجمع جهانی بیداری اسلامی مسئولیت این جنایت و پیامد‌های تجاوز و حمله این رژیم به فلسطین و جنین و مورد حمله قرار دادن کودکان بی دفاع در بیمارستان را به طور کامل متوجه رژیم اشغالگر قدس می‌داند و تاکید می‌کند تنها راه امت و کشور‌های اسلامی برای خروج از بحران‌ها و تهدید‌ها علیه ملت مظلوم فلسطین و منطقه رویکرد مقاومت است و همه ملت‌های اسلامی می‌بایست در دفاع از آرمان فلسطین جدیت کامل داشته باشند و هرگونه عادی سازی روابط با این رژیم را محکوم نمایند.

مجمع جهانی بیداری اسلامی تلاش برای آزادی فلسطین را محور وحدت همه ملت‌های مسلمان دانسته و از همه مجامع بین‌المللی می‌خواهد تا در جهت تامین امنیت مردم فلسطین بر اساس اصل دفاع مشروع از خود در مقابل اشغال و تروریسم رژیم صهیونیستی عمل کرده و مانع تجاوزات و جنایات وحشیانه این رژیم جعلی در فلسطین شوند چرا که ریشه اصلی همه ناآرامی‌ها در فلسطین و در منطقه این رژیم می‌باشد.
مجمع جهانی بیداری اسلامی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر