بررسی مجدد داوری‌های مسابقات کشتی آزاد کشور/ مصلایی پور: فدراسیون به دنبال احقاق حقوق کشتی گیران است

رئیس کمیته داوران فدراسیون کشتی گفت: ۶ کشتی مورد اعتراض هیئت‌های کشتی در رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور مورد بررسی قرار گرفت.


محمد مصلایی پور رئیس کمیته داوران فدراسیون کشتی گفت: با توجه به اعتراض برخی از هیئت‌های کشتی استان‌ها مبنی بر درخواست بازبینی مجدد ۶ کشتی رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور، کمیسیون داوران به همراه تنی چند از داوران بی طرف به اعتراض هیات‌های مربوطه رسیدگی کرد.

وی با قدردانی از داوران قضاوت کننده در این رقابت ها، اظهار کرد: ضمن خسته نباشید و خدا قوت بابت قضاوت عادلانه در این رقابت‌ها و با توجه به اینکه فدراسیون کشتی به دنبال احقاق حقوق کشتی گیران است، این ۶ دیدار به طور کامل و دقیق بررسی شد.

مصلایی پور افزود: دیدار‌های فینال ۶۱ کیلوگرم داریوش حضرتقلی زاده و یاسین رضایی، فینال ۷۰ کیلوگرم مرتضی قیاسی و محمد بخشی، فینال ۷۴ کیلوگرم امیرحسین حسینی و حسین اباذری، فینال ۷۹ کیلوگرم مصطفی قیاسی و امیرحسین کاوسی، یک چهارم نهایی ۹۷ کیلوگرم دانیال شریعتی و مجتبی گلیج و همچنین دیدار مرحله یک چهارم نهایی ۱۲۵ کیلوگرم مهدی هاشمی و سالار حبیبی، به طور کامل بررسی شد که خوشبختانه در تمامی این مسابقات تغییری در جای برنده و بازنده حاصل نگردید.

رئیس کمیته داوران فدراسیون کشتی عنوان کرد: فدراسیون کشتی اعتراضات هیئت‌های کشتی استان‌ها در خصوص موضوع داوری را بلافاصله پس از پایان مسابقات بررسی خواهد کرد و نتایج آن را از طریق سایت رسمی فدراسیون اعلام می‌کند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر