کرمونزه ۱-۲ اینتر/جنگ نایب‌قهرمانی حالا جذاب‎‌تر است

اینتر امشب به مصاف کرمونزه رفت و با پیروزی ۲-۱ سه امتیاز مهم به دست آورد و موقتا به رتبه دوم جدول سری آ صعود کرد.

اینتر امشب در هفته بیستم سری آ مهمان کرمونزه بود تا در استادیو جیووانی زینی به مصاف این تیم برود.

کرمونزه که در خانه به میدان می‌رفت می‌خواست با استفاده از امتیاز میزبانی اولین پیروزی خود در سری آ را به دست بیاورد تا از قعر جدول فاصله بگیرد. سه امتیاز این بازی هم برای اینتر بسیار مهم بود چرا که شاگردان اینزاگی بعد از شکست مقابل امپولی در مسابقه قبلی با ناپولی صدرنشین ۱۳ امتیاز فاصله داشتند و با پیروزی می‌توانستند به صورت موقت به رتبه دوم جدول صعود کنند.

اما اولین موقعیت جدی این مسابقه به گل برای کرمونزه تبدیل شد. این در حالی بود که در ده دقیقه اول اینتر حاکم میدان بود. اوکرکه از سمت راست وارد محوطه جریمه اینتر شد و با یک ضربه کات‌دار توپ را به گوشه سمت راست دروازه شلیک کرد. توپ با برخورد به زیر تیر افقی شانسی برای اونانا باقی نگذاشت تا اینتر عقب بیفتد.

چند دقیقه بعد ژکو به گلزنی نزدیک شد، اما شوت او از کنار دروازه بیرون رفت. در دقیقه ۲۱ اینتر مزد بازی بهتر خود را گرفت و گل تساوی را به ثمر رساند. نراتزوری یک کرنر را روی دروازه ارسال کرد و والی ژکو به خوبی توسط سنگربان کرمونزه دفع شد، اما توپ برگشتی را لائوتارو مارتینز با هوشیاری وارد دروازه کرد تا کار مساوی دنبال شود.

در دقیقه ۶۵ لائوتارو مزد بازی خوبش را گرفت و موفق شد دومین گل خود را به ثمر برساند. ژکو توپ را در موقعیتی خوب به لائوتارو سپرد تا او دروازه کرمونزه را هدف بگیرد و شوت او بعد از برخورد به بازیکنان این تیم منحرف شد تا کاری از دست کارنسکی برنیاید و دومین گل نراتزوری به ثمر برسد.

درحالیکه حدود ۱۰ دقیقه به پایان بازی مانده بود کرمونزه صاحب یکی از معدود موقعیت‌های جدی خود در این مسابقه شد. تقریبا به همان شکلی که در گل دوم اینتر ژکو توپ را به لائوتارو پاس داده بود سوالیو میته، هافبک فرانسوی کرمونزه که پاس گل اول تیمش را داده بود، توپ را در اختیار سیریل دسرز گذاشت، ولی این مهاجم اهل نیجریه توپ را به تور کناری دروازه کوبید.

 و بازی با پیروزی اینتر با نتیجه  ۲-۱ سه امتیاز مهم به دست آورد و موقتا به رتبه دوم جدول سری آ صعود کرد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر