مهاجم آلومینیوم مقابل تیم سابق رونمایی شد

خرید جدید آلومینیوم اراک نخستین بازی خود با پیراهن این تیم را برابر صنعت نفت انجام داد.

عماد میرجوان پس از نیم‌فصل موفقی که در صنعت نفت آبادان داشت، بخاطر شرایط این باشگاه تصمیم به جدایی گرفت و خیلی زود آلومینیوم اراک را انتخاب کرد و با نظر سید مهدی رحمتی، نخستین بار هم مقابل باشگاه سابقش قرار گرفت.

میرجوان که گل امتیازآور صنعت نفت در دیدار رفت مقابل مس رفسنجان را به ثمر رسانده بود، با انگیزه زیادی در تمرینات آلومینیوم شرکت کرد و با نظر رحمتی یک هفته پس از عقد قرارداد، به‌عنوان یار جانشین در دیدار روز گذشته به میدان رفت و توانست اولین بازی خود را انجام دهد.

این مهاجم در حالی به‌عنوان یار جانشین در ترکیب آلومینیوم قرار گرفت که نخستین بازی او برای اراکی‌ها برابر صنعت نفت و تیم سابق‌اش انجام شد و یکی از دو مهاجم تیمش در لحظات پایانی این مسابقه بود و این فرصت را پیدا کرد تا در شرایط جدید و کاملا متفاوتی نسبت به آبادان، کارش را پیش ببرد.

رحمتی در حالی از میرجوان استفاده کرد که علاوه بر این مهاجم، محمدرضا فلاحیان و محمد خردمند، دو بازیکن جدید دیگری که اخیرا به تیم آلومینیوم اضافه شدند، فرصت حضور برابر صنعت نفت آبادان را به دست آوردند تا سرمربی اراکی‌ها به مرور از تمام خریدهایش استفاده کرده باشد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر