تجمیع صندوق‌های بازنشستگی باید با جدیت انجام شود

لطیفی گفت: تجمیع صندوق‌های بازنشستگی با اینکه قانون مجلس شورای اسلامی است، اما همچنان بر زمین مانده است.

میثم لطیفی در نشست شورای معاونان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر لزوم اصلاح الگو‌های غلط در ارتقای بهره‌وری فضای اداری کشور تاکید کرد و گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به جهت اهمیت مسائل ماموریتی به تقویت سیستم خلاقیت در حل مسئله نیاز دارد.

وی با بیان اینکه بازخوانی ماموریت‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌تواند بهره‌وری را ارتقا دهد، افزود: تجمیع صندوق‌های بازنشستگی با اینکه قانون مجلس شورای اسلامی است، اما همچنان بر زمین مانده و باید به جدیت دنبال شود.


لطیفی گفت: بهره‌وری ما در حوزه توسعه رفاه اجتماعی باید شفاف و قابل اندازه گیری باشد و در این حوزه بتوانیم سهم سایر دستگاه‌ها را نیز مشخص کنیم.

معاون رئیس‌جمهور با تاکید بر اینکه ارتقای بهره‌وری سیستم اداری گفتمان دولت سیزدهم است، اظهار داشت: با تاکید و سیاست ویژه آیت‌الله رئیسی سازمان ملی بهره‌وری به جایگاه واقعی خود برگشت و تلاش داریم با تدوین سیاست‌ها و نظارت بر ارتقای بهره‌وری سیستم اداری به تحقق وعده‌های دولت عمل کنیم.

وی افزود: نیاز امروز کشور تربیت نیرو‌های انسانی ماهر است و همین امر با توجه به ظرفیت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای زیر مجموعه وزارت کار رسالت این وزارتخانه را پررنگ کرده است.

لطیفی گفت: سند ارتقای بهره‌وری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیاز به بازبینی دارد و برای این مهم آمادگی کافی برای همکاری داریم.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور بیان داشت: ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی همسو با سند تحول دولت مردمی با هدف ارتقای خدمت صادقانه صورت می‌گیرد و تلاش داریم به وسیله سازمان ملی بهره‌وری به رفع خلا‌های سیستم اداری کمک کنیم.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر