جدال مرگبار مشتری زن آرایشگاه با مرد مسلح

مرد میانسال با اسلحه به سراغ همسر سابق خود رفته و او را به قتل رساند.

سردار جمال سلمانی جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در تشریح این ماجرای عجیب گفت: این حادثه در یک واحد مسکونی واقع در مسکن مهر بدره‌ای اسلام آبادغرب، اتفاق افتاد و نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد این زن و شوهر که ۴۶ و ۵۳ ساله بودند حدود یک سال قبل از هم جدا شده بودند.

وقتی مأموران پلیس آگاهی اسلام آبادغرب به محل قتل این زن و همسر سابقش رفتند دریافتند زن جوان که آرایشگر بوده با شلیک یک گلوله به قلبش کشته شده و مرد میانسال نیز با شلیک ۳ گلوله جان باخته است. با شروع تحقیقات گسترده رد زنی ۴۴ ساله در این ماجرا شناسایی شد که مأموران وی را در عملیاتی دستگیر کردند.

زن جوان در بازجویی‌ها ضمن اعتراف به قتل مرد میانسال گفت: روز حادثه برای انجام کار‌های زیبایی (کاشت ناخن) به خانه زن آرایشگر رفته بودم، اما همسر سابق او چندبار با وی تماس گرفت و اقدام به توهین و فحاشی کرد.

سردار سلمانی افزود: طبق ادعای این زن، زمانی که درگیری لفظی بین زن آرایشگر و همسر سابقش بالا گرفت وی قصد خروج از خانه را داشت، اما ناگهان مقابل در ورودی با همسر سابق زن آرایشگر که مسلح به اسلحه کلاشنیکف بود مواجه شد. مرد خشمگین به زور وارد خانه شد و یک گلوله به سینه همسر سابق خود شلیک کرد.

طبق گفته‌های متهم، مرد مسلح قصد کشتن وی را نیز داشته، اما با او بر سر تصاحب اسلحه درگیر شد و پس از وقوع درگیری میان وی و مرد ۵۳ ساله و جدال بر سر تصاحب اسلحه، سه تیر شلیک و به شکم آن مرد اصابت کرد که باعث کشته شدن وی شد.

بدین ترتیب با اعترافات متهم وی بازداشت شد و تحقیقات بیشتر در این رابطه ادامه دارد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها: انتظامی ، اخبارجنایی
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر