مک کنی:من یک پروانه اجتماعی هستم

وستون مک کنی با قراردادی قرضی تا پایان فصل جاری به لیدزیونایتد پیوست.

خرید جدید لیدزیونایتد تاکید کرد که مشکلی از بابت سازگاری با محیط جدید ندارد.این انتقال قابلیت دائمی شدن را نیز دارد. حالا لیدز در ترکیب خود سه بازیکن از تیم ملی آمریکا خواهد داشت؛ اتفاقی که ستاره تازه وارد این تیم را هیجان زده کرده است. او از اینکه می‌تواند در عرصه باشگاهی نیز کنار تایلر آدامز و برندن آرونسون بازی کند، ابراز خوشحال کرد.

مک کنی در گفت و گویی که پس از انتقال به لیدز با اسکای داشت در پاسخ به این سوال که آیا می‌خواهد در محیط جدید، با دوستان هموطنش زندگی کند یا خیر گفت: کجا باید زندگی کنم؟ این مدت را من با تایلر گشتم! من مطمئنم که برندان نیز از دیدن من در اینجا هیجان زده شده است. ما برای بازی کنار هم لحظه شماری می‌کنیم.

خرید جدید لیدز در ادامه با بیان اینکه مادرش او را Social Butterfly (برای افراد برونگرا و محبوبی به کار می‌رود که خیلی راحت می‌توانند با محیط‌های جدید سازگار شوند.) خطاب می‌کرد افزود: من با هر کسی کنار می‌آیم. مادرم همیشه می‌گفت اگر لازم باشد حتی می‌تواند با یک سنگ هم کنار بیایم.

مک کنی و آدامز دو ستون خط میانی تیم ملی آمریکا به شمار می‌روند که در هر چهار بازی تیم ملی کشورشان در جام جهانی قطر حضور داشتند. حالا این دو در کنار آرونسون و زیر نظر یک سرمربی آمریکایی به دنبال ارتقای سطح فوتبال خود تا جام جهانی ۲۰۲۶ هستند که قرار است به میزبانی کشورشان برگزار شود.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر