حرکت رو به رشد صنعت لوازم خانگی با اصلاح قیمت گذاری دستوری

مدیرعامل یکی از هلدینگ‌های پذیرفته شده در بازار سرمایه گفت: لوازم خانگی بازار رقابتی دارد باید ضوابط مورد اصلاح قرار گیرد.

در نشست خبری عرضه اولیه یکی از هلدینگ‌ها نکاتی در خصوص فرآیند پذیرش در بازار سرمایه و روند این هلدینگ ارائه شد.

آقای فهیمی مدیر عامل این هلدینگ گفت: گروه صنعتی ما از سال ۷۹ کار خود را در حوزه تولید لوازم خانگی آغاز کرد و از سال ۹۸ تغییر ساختار داشت و مهیای ورود به بازار سرمایه شد و اکنون به عنوان یک هلدینگ در خواست پذیرش در بازار سرمایه را دادیم و امید است به زودی عرضه اولیه شویم.

آقای عسگری مدیر مالی این هلدینگ می‌گوید: سرمایه شرکت هزار میلیارد تومان به عبارتی ۱۰ میلیارد سهم هزار ریالی است و مجموع هیئت مدیره ۷ نفر هستند سرمایه شرکت از سال ۷۹ با یک میلیون و ۷۰ هزار تومان آغاز و در ۹ مرحله افزایش سرمایه به هزار میلیارد تومان رسیده است.

او در ادامه گفت: ۱۲ شرکت زیر مجموعه در بخش‌های مختلف داریم تفاوت ما با دیگر شرکت‌ها در ایجاد زنجیره ارزش ملی، بزرگترین و مجهز‌ترین کارخانه‌ها را داریم، سبد کامل محصول برای پاسخ حداکثری، وسیع‌ترین شبکه فروش، شبکه سراسری لجستیک و خدمات پس از فروش است. بالغ بر ۲۹ هزار میلیارد تومان فروش داشته ایم ۲ میلیون و و در نهایت ۲۰۰ هزار دستگاه کل تولیدات ما بوده است.

آقای فهیمی گفت: از سال ۹۹ بحث قیمت گذاری دستوری مطرح شد قطعا در رابطه با بحث لوازم خانگی مانند هر صنعتی سیاست درستی نبوده است. لوازم خانگی بازار رقابتی دارد باید ضوابط مورد اصلاح قرار گیرد و اگر این اصلاح رخ دهد می‌تواند نقش موثری در حرکت رو به جلوی بیشتر این صنعت داشته باشد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر