لزوم ساماندهى ورزش هاى رایانه اى

مدیرعامل سازمان ورزش شهردارى تهران گفت:یک بخش از ورزش، ورزش‌های رایانه‌ای است که ۳۰ میلیون نفر درگیر این بازی‌ها هستند.

حسین اوجاقی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران اظهار کرد: هدف ورزش همگانی، فراهم کردن شرایط برای مردم به منظور تجربه نشاط اجتماعی است؛ همچنین هویت بخشی به محلات را مدنظر قرار دادیم و سال آینده این مسابقات الترونیکی در محلات نیز برگزار می‌شود و در واقع تمام کار‌های ما در جهت به وجود آوردن نشاط اجتماعی در شهر است.

اوجاقی ادامه داد: جشنواره آرمان نیز جشنواره‌ای است که با تاکید شهردار تهران به وجود آمده و برگزاری ۵۲ رویداد و جشنواره به عهده آن است؛ جشنواره‌های آرمان  ابعاد مختلفی دارد و بخش ورزش آن در سازمان ورزش شهرداری تعریف شده است.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران اضافه کرد: سازمان ورزش علاوه بر ورزش‌های همگانی، در بخش ورزش‌های توپی، ورزش‌های آبی نیز فعال است و  با در دست داشتن بیش از ۵۰ استخر در تهران با تعرفه بسیار پایین نقش مهمی در این ورزش‌ها دارد؛ همچنین ورزش‌های بومی محلی و آیینی و سنتی نیز در دستور کار است و مراسمات مختلف را در زور خانه‌های شهر برگزار کردیم.

وی بیان کرد: علاوه بر این پویش‌های مردمی مختلفی برای قشر‌های آسیب پذیر داشتیم و برای آزادسازی زندانیان، کمک به ایتام و کمک هزینه جهیزیه برای فرزندان خانواده‌های  بی بضاعت برنامه‌هایی برگزار کردیم تا ورزش‌های آیینی ما نمود پیدا کند.

اوجاقی با بیان اینکه یک بخش از ورزش، ورزش‌های رایانه‌ای است که ۳۰ میلیون نفر درگیر این بازی‌ها هستند، عنوان کرد: باید یک سازماندهی و انسجام در این ورزش‌ها به وجود بیاوریم و باید با کمک  کسانی که ایجاد کننده و برگزار کننده این بازی‌ها هستند، بازی‌های متناسب با فرهنگ کشور  به وجود بیاوریم.  

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران با اشاره به اینکه این مسابقات از ۲۳ بهمن شروع می‌شود، گفت: تا کنون ۱۷۰۰ نفر ثبت نام کردند و پیش بینی ما این است که بیش از ۷ هزار نفر در این مسابقات شرکت کنند و البته این مسابقات به صورت حضوری برگزار می‌شود؛ جوایز این مسابقات قابل توجه است که توسط اسپانسر‌های مسابقات اهدا می‌شود و امیدوارم که بتوانیم شرایط شاد و مفرحی برای مردم رقم بزنیم.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر