استاندار تهران مطرح کرد؛

لزوم برپایی میزهای خدمت در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن

فخاری بر لزوم برپایی میزهای خدمت در مسیر راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن توسط دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد.

 علیرضا فخاری در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان تهران ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر گفت: از فردا همزمان با ورود امام راحل وارد ایام‌الله دهه فجر می‌شویم که امیدوارم پروژه‌هایی که در سطح استان تهران آماده شده است را به بهره‌برداری برسانیم.

وی افزود: دهه فجر امسال ویژگی‌های خاصی دارد چراکه دشمن به سمت دو قطبی‌سازی حرکت کرده لذا امیدوارم با حضور پرشور مردم در مراسمات ایام‌الله دهه فجر برنامه‌ریزی‌های دشمن خنثی شود. بی‌تردید لازم است میزهای خدمت توسط دستگاه‌های مختلف در یوم‌الله ۲۲ بهمن برپا شود.

 فخاری در تشریح مصوبات نهمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان تهران با اشاره به هفت دستور کار که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت، گفت: در جلسه امروز سه‌شنبه ۳۸ لکه صنعتی استان که قبلا مصوبه هیات دولت را داشت، مورد بررسی قرار گرفت و فرایند مستندسازی و تثبیت آنها مورد بررسی قرار گرفت.

استاندار تهران ادامه داد: در این جلسه کلیات ۳۸ لکه صنعتی مطرح شد و تصویب آنها منوط به مطالعات اجتماعی - اقتصادی شد تا در جلسه بعدی شورای برنامه‌ریزی تصمیم نهایی درخصوص آنها اتخاذ شود.

وی به ارائه نمونه موردی از سند اجرایی توسعه روستایی دارای مبنا اشاره کرد و افزود: این موضوع از تکالیف برنامه ششم توسعه است که مطالعه موردی مربوط به شهرستان ورامین با هدف کشف و معرفی رسته‌های کسب و کارها در روستاهای استان تهران انجام خواهد شد و نهایتا در قالب اشتغال‌زایی روستایی و مزیت‌بخشی روستایی نسبت به انجام مطالعات اقدام می‌شود و این مطالعات به کل استان تهران تامین پیدا می‌کند.

فخاری به موضوع تداخل حرائم مربوط به شهرستان‌های جنوب غرب استان تهران اشاره کرد و افزود: در این جلسه تداخل حرائم این شهرستان‌ها مطرح و مورد بررسی قرار گرفت. همچنین تبصره ۱۶ قانون بودجه سال جاری و تعهدات و تکالیفی که شورا قبلا تعیین کرده بود مورد بررسی قرار گرفت و گزارش مربوط به آن در جلسه ارائه و تسهیلات مربوط به این حوزه تعیین تکلیف شد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ابراهیم
۱۹:۱۲ ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
سلام، با عرض ادب و احترام تقاضا دارم از اداره کار نیز میز خدمت حضور داشته باشد چون صندوق بازنشستگی کشوری زیر مجموعه آن می‌باشد بهتر است از خود صندوق بازنشستگی کشوری مخصوصاً معاون امور فنی آن جناب آقای شیرمحمدی در میزخدمت پاسخگو باشد.از اداره کل ایثارگران جهاد کشاورزی بهتر است مشاور حقوقی آن حضور داشته باشد.اینحقیر یک درخواست در مورد ایثارگری دارم (فوق العاده ایثارگری_۴سال است پیگیرم )هم به صندوق بازنشستگی کشوری مربوط است وهم به اداره کل ایثارگران جهاد کشاورزی.
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر