کلیه مراکز معاینه فنی تهران شنبه فعال است

مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران از فعالیت مراکز معاینه فنی در روز ولادت حضرت علی (ع) ۱۵ بهمن‌ماه در پایتخت خبر داد.

مالکی ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت امیرالمونین (ع)، روز پدر و ایام الله دهه مبارکه فجر در توضیح خبر افزود: این تصمیم با توجه به روز‌های پایانی سال و افزایش مراجعات به مراکز معاینه فنی جهت تسهیل در ارائه خدمات گرفته شده و در روز شنبه –مورخ۱۵ بهمن ماه- کلیه مراکز معاینه فنی خودرو‌های سبک از ساعت ۸ الی۱۴ فعال و آماده خدمت رسانی به شهروندان هستند.

مالکی در ادامه گفت: علاوه بر فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران، در این روز فرخنده به رسم تکریم از اسماء متبرک حضرت علی (ع) به سه نفر از آقایان مراجعه کننده به مراکز معاینه فنی شهر تهران با نام علی، امیر و امیر علی به قید قرعه کشی امتیاز سه مرتبه معاینه فنی رایگان (مراجعه نخست) اهداء خواهد شد.

مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران خاطر نشان کرد: شهر تهران از ظرفیت ۵۶ خط معاینه فنی مختص خودرو‌های سبک در ۱۷ مرکز معاینه فنی ثابت و هفت واحد سیار تک خطه و همچنین سه مرکز معاینه فنی تک خطه مختص خودرو‌های سنگین برخوردار بوده و شهروندان می‌توانند جهت اطلاع از آدرس و نحوه فعالیت مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران به آدرس inspection.tehran.ir مراجعه کنند..

وی گفت: از شهروندان درخواست می‌شود جهت مدیریت زمان و به حداقل رساندن معطلی با استفاده از سیستم نوبت دهی اینترنتی که از طریق سامانه تهران من در دسترس است و همچنین نوبت تلفنی (۹۶۰۰۶۰۰۰) با تعیین وقت قبلی به مرکز مورد نظر مراجعه کنند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر