پایش و ترمیم مسیر‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن

همزمان با فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران اقدام به پایش و ترمیم معابر شهری و بزرگراهی منتهی به میدان آزادی کرده است.

محمدرضا شیخ بهایی معاون فنی و مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک گفت:به مناسبت چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و در پیش بودن راهپیمایی پرشکوه ۲۲ بهمن، معاونت فنی و مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک اقدام به اجرای طرح تحول نگهداشت شهر با هدف آماده سازی خیابان و میدان آزادی، بزرگراه آیت الله سعیدی و سایر مسیر‌های منتهی به میدان آزادی کرده است.

معاون فنی و مهندسی سازمان حمل و نقل و ترافیک، اظهار کرد: از جمله این اقدامات در دست اجرا می‌توان به پایش و ترمیم خطوط ترافیکی بزرگراهی شهر تهران با اولویت محور‌های منتهی به میدان آزادی از جمله بزرگراه‌های شهید لشگری، شهید آیت الله سعیدی، جناح و... اشاره کرد.

بنا براعلام روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران، افزود: در قالب این طرح، خط کشی محوری در خیابان‌های انقلاب و آزادی حدفاصل میدان امام حسین (ع) تا میدان آزادی و همچنین نوسازی و شست و شوی تابلو‌های هدایت مسیر در شبکه معابر شهری و بزرگراهی، جهت بهبود عملکرد آدرس دهی شهری در تمامی مسیر‌های منتهی به میدان آزادی تهران انجام خواهد شد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر