در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

استاد درحال نقد کردن اتمسفر روشنفکری ایران است

یک منتقد سینما در خصوص فیلم استاد گفت: استاد درحال نقد کردن اتمسفر روشنفکری ایران است اما با پایان‌بندی این فیلم به لحاظ روایی همراه نیستم.

اولین روز از چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت برگزار شد که با حضور منتقدان، خبرنگاران و اهالی سینما همراه بود.

فیلم سینمایی استاد به کارگردانی سید عماد حسینی و تهیه‌کنندگیبهروز افخمی در ساعت ۱۶ در پردیس سینمایی ملت به نمایش در آمد.

از این رو امیر رضا مافی منتقد و فعال حوزه سینما با حضور در پردیس سینمایی ملت در خصوص فیلم استاد گفت: فیلم استاد را قبل‌تر دیده بودم، اما فکر می‌کنم این نسخه اکران شده کمی متفاوت‌تر بود. این فیلم درحال نقد کردن اتمسفر روشنفکری ایران است؛ اگرچه من با پایان بندی این فیلم به لحاظ روایی همراه نیستم؛ اما استاد تلاش خود را برای نقالی کردن می‌کند.

وی ادامه داد: امیدوار هستم از این دست فیلم‌ها که هم شریف باشند و هم بتوانند موضوعات حاد و ملتهب ما را منعکس کنند، بیشتر ببینم.

مافی در خصوص انتخاب بازیگر فیلم استاد گفت: انتخاب بازیگر سلیقه کارگردان است و به نظر من نمی‌شود خیلی در مورد این موضوع حرف زد؛ اما بازی حسن معجونی بد نبود و بازی بدی را ارائه نکرده بود و اساسا انتخابشان انتخاب خوبی بود.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر