محدودیت‌های ترافیکی در محور‌های مواصلاتی مازندران

رئیس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی تا ساعت ۶ روز یکشنبه ۱۶ بهمن در محور‌های استان خبر داد.

سرهنگ یدالله جهان تاب رئیس پلیس راه مازندران گفت: به منظور ارتقاء ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر دیروز اعمال شد و تا ساعت ۶ روز یکشنبه ۱۶ بهمن ماه در محور‌های مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

او افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به غیر از موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز ترافیک، در تمامی محور‌های مواصلاتی استان ممنوع است.

سرهنگ جهان تاب با اشاره به ممنوع بودن تردد تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج- چالوس و بالعکس، گفت: تردد انواع وسایط نقلیه از ساعت ۱۲ ظهر تا ساعت ۲۴ امروز پنج شنبه ۱۳ بهمن ماه از مرزن آباد به کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایط نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ از میدان امیرکبیر کرج و آزاد راه تهران- شمال به سمت مرزن آباد یک طرفه خواهد بود.

او افزود: تردد انواع وسایط نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز‌های جمعه و شنبه ۱۴ و ۱۵ بهمن ماه نیز از میدان امیرکبیر کرج، ابتدای آزاد راه تهران- شمال به مرزن آباد ممنوع بوده در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایط نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز‌ها از مرزن آباد به کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ جهان تاب با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی و ممنوع بودن تردد همه تریلر‌ها در محور هراز، گفت: تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز پنج شنبه ۱۳ بهمن ماه و همچنین از ساعت ۶ صبح تا ۲۴ روز‌های جمعه، شنبه و یک شنبه ۱۴، ۱۵ و ۱۶ بهمن ماه از این محور ممنوع است.

او افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز‌های جمعه و شنبه ۱۴ و ۱۵ بهمن ماه از رودهن به آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز در صورت اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل به صورت مقطع از آب اسک به رودهن (محدوده مشاع) یک طرفه می‌باشد.

جهان تاب با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی در محور فیروزکوه، گفت: تردد انواع تریلر‌ها به استثنای مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز‌های جمعه و شنبه ۱۴ و ۱۵ بهمن ماه از مسیر جنوب به شمال محور تهران- فیروزکوه، قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان از رانندگانی که قصد تردد در محور‌های مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، همراه داشتن زنجیر چرخ و سایر تجهیزات زمستانی و مدیریت سفر خود در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۵۴ ۱۳ بهمن ۱۴۰۱
ما که محدودیتی نمی‌بینیم هر کسی هر وقت دوست داره میاد شمال و میره
آخرین اخبار