فرمانده سپاه الغدیر استان یزد مطرح کرد؛

دستاورد‌های انقلاب اسلامی الگویی برای دیگر کشور‌ها

سردار زارع کمالی گفت: دستاورد‌های انقلاب اسلامی الگویی برای دیگر کشور‌ها است و امروز رشد و بالندگی این دستاورد‌ها وظیفه همگان است.

سردار زارع کمالی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در جمع خبرنگاران استان با اشاره به اینکه مهمتر از انقلاب اسلامی حفظ و استمرار دستاورد‌های انقلاب اسلامی حائز اهمیت است، تصریح کرد: دستاورد‌های انقلاب اسلامی الگویی برای کشور‌های مختلف بوده است و امروز رشد و بالندگی این دستاورد‌ها وظیفه همگان است.

او ادامه داد: انقلاب اسلامی که در اوج محدودیت‌ها به پیروزی رسید امروز در اوج افتخار و اقتدار قرار دارد و برعکس تصورات دشمن که فکر می‌کرد می‌تواند به علت نبود تجهیزات این انقلاب را نابود کند، ولی به علت اخلاص و هدایت و رهبری ولایت فقیه و پشتیبانی مردم نتوانست به اهدافش برسد.

فرمانده سپاه الغدیر با بیان اینکه در اتفاقات اخیر دشمن با برنامه ریزی وارد شد و کمترین انتظار آن‌ها این بود که کشور دچار تجزیه شود، ابراز کرد: ملت ایران با همان روحیه اوایل انقلاب و بصیرت نگذاشتند دشمنان به اهداف خود برسند و امروز از مردم عصبانی است و به همین علت در جنگ ترکیبی با تمرکز بر روایت‌های اشتباه دارد حوادث را به نفع خود روایت می‌کند.

زارع کمالی با اشاره به اینکه دشمن در تلاش است مردم را بدبین و ایجاد یاس و ناامیدی در بین مردم کند تا بتواند به اهداف خود برسد، تصریح کرد: رسانه‌ها علیرغم کاستی‌ها و کمبود‌هایی که دارند و در نقطه مقابل رسانه‌های دشمن که تجهیزات کاملی دارد توانستند به مانند اوایل انقلاب به خوبی در مقابل دشمن ایستادگی کردند و در جنگ ترکیبی که دشمن برای کشور در نظر گرفته است رسانه‌های داخلی به خوبی عمل کردند.

او ادامه داد: در زمان شیوع بیماری کرونا به زیبایی خود گذشتگی مردم و حضور و ایثار مردم را روایت کردند رسانه‌ها و به دشمن نشان دادند مردم با همان اصول و آرمان‌ها پای اهداف و آرمان‌های خود ایستادند و این تلاش رسانه‌ها در موضوعات دیگر به مانند سیل، حادثه قطار و سفر ریاست جمهور نمایان شد و باعث عصبانیت دشمن شدند یکی از موضوعاتی که باعث عصبانیت دشمن شد همین فعالیت رسانه‌ها بود.

فرمانده سپاه الغدیر با تاکید بر اینکه دشمن مولفه‌های قدرت جمهوری اسلامی را هدف گرفته است، اظهار کرد: دشمن اساس خانواده‌ها که زن است را هدف گرفته بود و به خوبی متوجه شده بود که اگر زن و بانوی فاطمی جمهوری اسلامی نداشته باشد کادری برای سربازی نخواهد داشت و در مرحله بعد روحانیت را هدف گرفتند با عمامه برداری و جسارت به روحانیت و در ادامه مولفه دیگر اقتدار یعنی آموزش و پرورش و معلمین و دانش آموزانی که باعث افتخار جمهوری اسلامی بودند را هدف گرفتند.

زارع کمالی ادامه داد: حدود ۲۵ درصد شهدای استان یزد دانش آموزان هستند و همین موضوع باعث عصبانیت دشمن است و برای نابودی آن برنامه ریزی می‌کند و در مرحله‌ای دیگر سپاه پاسدارانی که افتخارش در کنار مردم و برای مردم بودن است را هدف گرفت و در مرحله اخر توهین به قرآن و اعتقادات و صنایع دفاعی کشور را هدف گرفته بود.

فرمانده سپاه الغدیر عنوان کرد: امروز همگان وظیفه دارند حضور و نقش و فعالیت‌های دشمن را به خوبی تبیین کنند و نگذارند دشمن به اهداف خود برسند و در این عرصه نابرابر وظیفه رسانه بسیار زیاد است و اجازه ندهید دشمن برنامه‌های خود را دنبال و هدف اصلی خود که نا امیدی و ایجاد یاس در جامعه است برسد.

او ادامه داد: در کشور مشکلاتی وجود دارد و باید برطرف شود، ولی راه حل آن این مسیر نیست و هر کجا نگاه به توان داخلی بوده توانستیم پیشرفت کنیم و آن نقطه را تبدیل به یکی از مولفه‌های قدرت خود کنیم.

زارع کمالی با اشاره به اینکه توانمندی‌ها و پیشرفت‌های کشور آنگونه که باید تشریح نشده است اظهار کرد: در این جنگ باید توانمندی‌ها مطرح شود برای مردم و حوزه دیگری که باید برای مردم مطرح شود جهاد خدمت رسانی برای مردمی است که ارزشمند هستند و اگر هزار بار برای آن‌ها جان بدهیم کم است و امیدواریم قدردان زحمات این مردم باشیم با جهاد خدمت رسانی و پای به پای مردم و در کنار مردم باشیم و اگر اینگونه عمل کنیم مشکلات کشور حل خواهد شد.

فرمانده ارشد نظامی استان یزد در ادامه این نشست خبری با بیان اینکه سپاه الغدیر در کنار مردم است اظهار کرد: چهل و چهار خدمت شاخص سپاه سعی کردیم در این زمینه فعالیت کنیم و در کنار مردم باشیم.

او ادامه داد: رسانه‌ها نباید منفعل باشند و پدافندی عمل کنند بلکه باید نقشه‌های دشمن شناسایی و آفندی عمل کنند و به دشمن نشان دهند که اگر قصد جسارت کند ضربه‌های فراوانی را خواهد خورد.

فرمانده سپاه الغدیر با تاکید بر اینکه سپاه الغدیر ۴۵ خدمت شاخصی که سال آینده در برنامه دارد را به زودی اعلام خواهد کرد ابراز کرد: در ایام الله دهه فجر صبحگاه مشترک نیرو‌های نظامی استان، دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر، در جهاد خدمت رسانی و آبرسانی با همکاری نیرو‌های خدمات رسان ابرکوه از ۱۹ بهمن جهاد آبرسانی به روستا‌های این منطقه آغاز خواهد شد و امیدواریم تا سال آینده و ایجاد بحران در آن مناطق مشکل آبرسانی برطرف شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.