مدعیان نجات ایران، مشکلات کشور‌های تحت سلطه خود را حل کنند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول گفت: آمریکا و انگلیس اگر دغدغه نجات ایران را دارند مشکلات کشور‌های تحت سلطه از جمله عراق، افغانستان، لیبی و دیگر کشور‌ها را حل کنند.

سرهنگ بهروز حکمت پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول گفت: مجموعه‌ای از اتفاقات قبل از انقلاب از جمله فساد درونی و بی‌توجهی به اقشار مختلف جامعه باعث انقلاب همه اقشار جامعه شد.

او می‌گوید: در دوران طاغوت هیچ اختراعی در کشور ثبت نشد، ولی اکنون اختراعات زیادی در زمینه‌های مختلف در کشور شاهد هستیم.

به گفته او هواپیما‌های ما باید توسط نیرو‌های اجنبی تعمیر می‌شدند و حتی خلبانان ما نیز اجازه حضور در محل تعمیر را نداشتند تا مبادا تعمیر را فرا بگیرند در حوزه‌های اقتصادی نیز کشورمان به یک گاو شیرده برای اروپا تبدیل شده بود.

سرهنگ حکمت پور گفت: افرادی که اکنون شعار رضاشاه روحت شاد سر می‌دهند دلشان برای ملت نمی‌سوزد؛ اگر آمریکا و انگلیس توان برطرف کردن مشکلات را داشتند افغانستان، لیبی، سودان و عراق را آباد می‌کردند؛ هدف آن‌ها فقط استفاده از منابع این کشور‌ها است.

به گفته او رشد تکنولوژی، نانو و توجه دولتمردان و مسوولان به پیشرفت‌های کشور قابل چشم پوشی نیست و باید بیان شوند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول می‌گوید: بسیاری از موفقیت‌های کشور به واسطه بنیه نظامی است همین امر موجب ترس دشمن شده است البته در حوزه اقتصادی مشکلاتی داریم، ولی با همت دولت و همراهی مردم برطرف خواهند شد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر