ارائه خدمات پزشکی رایگان به مناطق کمتر برخوردار مهاباد

مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی مهاباد گفت: هزار نفر در مناطق کمتر برخوردار این شهرستان دهه مبارک فجر امسال خدمات پزشکی رایگان دریافت می‌کنند.

اسلام خیری مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی مهاباد گفت: در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ۴ تیم پزشکی با هدف ارائه خدمات درمانی و دارویی شامل ماما، پزشک زنان و زایمان، متخصص مغز و اعصاب و پزشک عمومی در دو نقطه شهری و دو روستای می‌رسه و ابراهیم آباد خدمات دارویی و درمانی رایگان به مردم ارائه می‌دهند.

حسین‌زاده پزشک عمومی مهاباد هم در این باره گفت: بسیج جامعه پزشکی به مناسبت‌های مختلف با حضور در مناطق کمتربرخوردار به اهالی این مناطق خدمات پزشکی رایگان ارائه می‌دهد و در دهه فجر هم قرار است به یکهزار نفر از اهالی مناطق کمتر برخوردار شهرستان خدمات درمانی و بهداشتی رایگان ارائه شود.

سرهنگ محمدرضا نجاری مسئول معاونت اجتماعی سپاه مهاباد هم گفت: سپاه مهاباد به غیر از حوزه بهداشت و درمان در بخش‌های دیگر هم به خانواده‌های نیازمند کمک می‌کند.

وی افزود: در دهه فجر ۱۰ فقره کمک جهزیه به ۱۰ نفر و هزینه درمان ترک اعتیاد چهار معتاد در کمپ همراه با تأمین نیاز‌های معیشتی خانواده‌های آنان تأمین و به آنان اعطا می‌شود.

سرهنگ نجاری اضافه کرد: علاوه بر این برای تأمین جهیزیه ۲۵ نوعروس را به استان معرفی کرده‌ایم.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: