برگزاری اختتامیه رزمایش جهادگران فاطمی۲ در کرمانشاه

مدیر سازمان بسیج حقوق دانان کرمانشاه با اشاره به برگزاری اختتامیه رزمایش جهادگران فاطمی۲ در کرمانشاه، گفت : ۴۴ زندانی با کمک بسیج حقوق‌دانان در دهه فجر آزاد می‌شوند.

رسول بهرامی پور مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه در نشست هماهنگی اختتامیه رزمایش جهادگران فاطمی ۲ که توسط سازمان بسیج حقوق دانان کشور و به میزبانی کرمانشاه برگزار می‌شود، گفت : در راستای رسالت جهاد حقوقی، عدالت گستری و مبارزه با فساد و به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی رزمایش جهادگران فاطمی ۲ سازمان بسیج حقوق دانان کشور در کرمانشاه برگزار خواهد شد.

وی افزود: در طول اجرای رزمایش جهادگران فاطمی ۲ برنامه‌هایی از جمله برگزاری نشست‌های روشنگری و جهاد تبیین با موضوع دستاورد‌های حقوقی و قضائی چهل و چهار ساله انقلاب اسلامی، آموزش همگانی حقوقی در مساجد و ایجاد صلح و سازش در پرونده‌های حقوقی و قضائی برگزار خواهد شد.

مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه با اشاره به کمک به آزادی ۴۴ زندانی به عنوان مهمترین برنامه جهادگران فاطمی ۲ اشاره و تصریح کرد: کمک به آزادی ۴۴ زندانی در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب از دیگر برنامه‌های بسیج حقوق دانان کرمانشاه خواهد بود.

وی با تشریح سایر برنامه‌های این رزمایش، گفت: حضور گروه‌های جهادی درزندان‌های سراسر استان کرمانشاه، ارائه معاضدت‌های حقوقی رایگان، مطالبه گری صیانت از حقوق عامه و مبارزه با فساد در همه شهرستان‌های استان کرمانشاه، سرکشی و تجلیل از خانواده معظم شهدای حقوق دان، آغاز مرحله دوم برنامه رادیویی مدار قانون جهت آموزش مسائل حقوقی برای مردم در رادیو کرمانشاه از دیگر برنامه‌های اجرایی در این رزمایش حقوقی خواهد بود.

بهرامی پور خاطرنشان کرد: آئین اختتامیه این رزمایش کشوری به میزبانی کرمانشاه در ۲۰ بهمن ماه سال جاری با حضور مسئولین کشوری، استانی و دستگاه قضائی استان و فرماندهان سپاه و بسیج برگزار خواهد شد .

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: