دادش زاده: بچه هم می توانست آفساید بازیکن آلومینیوم را تشخیص بدهد/ پرسپولیس با تیم امید هم قهرمان می شود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کمک داور بازی آفساید یک متری بازیکن آلومینیوم را ندید و او می تواند با وجدان راحت بخوابد.

بهزاد دادش زاده پیشکسوت پرسپولیس درباره تساوی سرخپوشان برابر تیم آلومینیوم اراک اظهار کرد: به هر حال بوی خیانت می‌آید و سر پرسپولیس را بریدند. کمک داور  آفساید را تشخیص نداد و اخراج بیرانوند هم بر مشکلات سرخپوشان اضافه کرد و نتوانستند از بازی خانگی ۳ امتیاز را بگیرند.

او ادامه داد: ۷ تیم صنعتی از بودجه دولتی استفاده می‌کنند و طوری برنامه ریزی کردند که یک تیم خاص صدر جدول را در اختیار بگیرد.

داداش زاده درباره اظهارات درویش مبنی براینکه می‌خواهند یک تیم خاص قهرمان شود، گفت: واقعیت همین است.کمک داور آفساید یک متری بازیکن آلومینیوم را ندید و آیا  او  می‌تواند با وجدان راحت بخوابد؟ یک بچه  هم می‌توانست آفساید را تشخیص بدهد، اما معلوم نیست چه وعده‌ای به داور دادند تا بازی را برایشان در بیاورد. قهرمانی یک تیم خاص چه ارزشی دارد؟ لجبازی برخی از آقایان دودش به چشم پرسپولیس رفته است.

او در  واکنش به اظهارات گل محمدی مبنی بر اینکه اراده بر این است که تیم پرسپولیس نتیجه نگیرد آن هم، چون من مربی این تیم هستم، گفت: بله، بعضی‌ها خیال می‌کنند تیم پرسپولیس برای گل محمدی است در حالی که این تیم متعلق به مردم است و به سرخپوشان ضربه می‌زنند. داور باعث فحاشی در ورزشگاه آزادی شد. اگر کمیته داوران وجود داشته باشد باید این داور را محروم کند تا فوتبال پاکی داشته باشیم.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اظهارات گل محمدی مبنی بر استفاده از بازیکنان تیم امید در هفته‌های آینده گفت: اگر او شهامت داشته باشد و مردانگی به خرج بدهد کار بزرگی می‌کند. این اتفاق بزرگ و خوبی است و پرسپولیس می‌تواند با تیم امید خود قهرمان شود. ارکان اصلی باشگاه را مدیران، هواداران، پیشکسوتان، کادر فنی و بازیکنان تشکیل می‌دهند و باید همه پشت سرمربی تیم باشند. همه باید به  تصمیم گل محمدی احترام بگذارند و اجازه بدهند که با تیم امید بازی کند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر