امام جمعه یزد:

امام خمینی (ره) با مقاومت، حلقه سخت اتحاد دشمنان را در هم شکست

آیت الله ناصری گفت: شیوه و نگاه امام خمینی (ره) نیز همانند ائمه اطهار (ع)، مقابله و ریشه کنی کامل طاغوت بود.

آیت الله محمدرضا ناصری نماینده ولی فقیه در استان یزد در دیدار روحانیون استان یزد به مناسبت ایام الله دهه فجر اظهار داشت: ریشه ایام الله به انگیزه و مرام الهی باز می‌گردد و ایام دهه فجر نیز از ایام الله است و باید آن را گرامی بداریم و علت آن نیز این است که این ایام، روز سقوط طاغوت و روز به ثمر رسیدن تلاش‌های ملت است.

او عنوان کرد: این ایام، یادآور پیروزی ملت ایران در برابر دشمن و خنثی کردن تمام توطئه‌های او در برابر انقلاب است.

امام جمعه یزد تصریح کرد: امام خمینی (ره) با مقاومت و ایستادگی خود، تمام حلقه سخت اتحاد دشمنان علیه ملت ایران را در هم شکست.

آیت الله ناصری در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه سخنان و رهنمود‌های امام و رهبری باید توسط جوانان بازخوانی شود، افزود: ایده امام، ریشه کنی طاغوت و حاکمیت الله بود.

امام جمعه یزد در بخش دیگری ازسخنان خود با اشاره به شیوه‌هایی که ائمه و بزرگان دین برای مبارزه انتخاب کردند، افزود: شیوه و نگاه امام خمینی (ره) نیز همانند ائمه اطهار (ع)، مقابله و ریشه کنی کامل طاغوت بود.

او با بیان اینکه امام در همه دوران‌های زندگی، خدا را مدنظر داشت، اظهار داشت: امام راحل از هیچکس جز خدا نمی‌ترسید و به واسطه توکل و توسلی و همتی که داشت، در اموری که قدم بر می‌داشت، موفق بود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد تاکید کرد: دشمن در هر دوره‌ای شخصی یا اشخاصی را به میدان آورد تا علیه نظام اسلامی سخن بگویند و فعایت داشته باشند، اما همواره توطئه‌ها خنثی شد.

او تاکید کرد: امام پای حرف خود ایستاد و به رغم همه پیغام‌هایی که از کشور‌های اروپایی می‌رسید، بر رفتن شاه و ریشه کنی طاغوت و حاکمیت الله پافشاری کرد.

حجت الاسلام علیرضا نجیمی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد نیز در این مراسم با اشاره به اینکه این دیدار به معنای تجدید بیعت با امام و رهبری است، اظهار داشت: امیدواریم در دهه چهارم انقلاب بتوانیم بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب را با جدیت پیگیری کنیم و هر کدام از مساجد، مأمنی برای مردم باشد.

حجت الاسلام علیرضا نجیمی، یاد و خاطره شهدا را گرامی داشت و افزود: خدا را شاکریم که مدال افتخار شاگردی امام صادق (ع) را به همه طلاب و روحانیون اعطا کرده است.

او با بیان اینکه دشمن امروز هر چه داشته در دایره ریخته تا بین روحانیت و مردم فاصله ایجاد کند، عنوان کرد: چهار دهه از پیروزی انقلاب گذشته و دشمن با انواع و اقسام حیله‌ها و نیرنگ‌ها در این راستا قدم برداشته و ما نیز باید مهندسی معکوس کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد یادآور شد: امیدواریم در آغاز چهل و چهارمین سال پیروزی انقلاب که بوی ظهور به مشام می‌رسد، بتوانیم پیوند دوباره بین مردم و روحانیت ایجاد کنیم.

او با بیان اینکه باید به عنوان امام جماعت و امام محله بتوانیم تکیه گاه مردم و مدافع حقوق آن‌ها باشیم، تصریح کرد: بر خلاف آنچه که در فضای مجازی مشاهده می‌شود، مردم همچنان به روحانیت ارادت دارند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار