عطرافشانی و غبار روبی قبور مطهر شهدا در بندرعباس

به مناسبت دهه فجر، قبور مطهر شهدا در بندرعباس با حضور مردم و مسئولان غبار روبی و عطرافشانی شد.

 استاندار هرمزگان در مراسمی که به همین مناسبت در گلزار شهدای بندرعباس برگزار شده بود، گفت: استان هرمزگان از نظر تنوع شهدا از جمله نبرد مستقیم با آمریکایی ها، شهدای جنگ تحمیلی و مدافعان حرم در کشور بی نظیر است.

مهدی دوستی دهه فجر را مرز میان توانستن و نتوانستن‌ها دانست و گفت: امروز نیرو‌های مسلح در تمام مرز‌ها با چشم بیدار مراقب امنیت کشور هستند.

او بر تبیین دستاورد‌های انقلاب تاکید کرد و گفت: برخی افراد سعی در تغییر چهره شیطانی آمریکا و رژیم پهلوی دارند و سعی می‌کنند دستاور‌های انقلاب را کوچک جلوه دهند.

استاندار هرمزگان گفت: مردم هرمزگان از نظر عمق تاریخ مبارزات در کشور بی نظیر هستند و نزدیک به ۵۰۰ سال سابقه مبارزه با استعمار دارند.

دوستی به طرح‌های دهه فجر در هرمزگان هم اشاره کرد و گفت: در دهه فجر هزار و هشتاد طرح به ارزش ۳۶۴ هزار میلیارد تومان به بهره برداری می‌رسد و یا ساخت آن‌ها آغاز می‌شود.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی هم گفت: امنیت و آسایش امروز کشور مدیون جوانمردی نیرو‌های مسلح کشور است که در همه شرایط پاسدار امنیت کشور هستند.

احمد مرادی، اشتغال و اقتصاد را نیاز امروز مردم دانست و گفت: آنچه نیاز مردم است که هم تاکید رهبر معظم انقلاب و هم توصیه‌های دین ما است، خدمت گذاری به مردم است و باید مسئولان همه سعی و تلاش خود را بر رفع مشکلات مردم بگذارند.

او با قدردانی از خانواده‌های شهدا گفت: وصیت و تاکید همیشگی شهدا بر خدمت رسانی به مردم در همه حوزه‌ها بوده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان نیز گفت: ایام دهه فجر فرصت ارزشمندی است تا از امام راحل (ره) و از صبر و مقاومت خانواده شهدا و ایثارگران یاد کنیم و آن‌ها را گرامی بداریم.

عطا ناوکی گفت: استان هرمزگان هزار و ۵۰۰ شهید تقدیم کشورمان کرده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.