تمام جاده‌های کرمانشاه لغزنده است

معاون راهداری، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت : تمام جاده‌ها و گردنه‌های استان با توجه به بارش برف و باران، لغزنده و در برخی نقاط با کاهش دید افقی همراه است و به رانندگان توصیه می‌شود از سفر‌های غیرضروری خودداری کنند.

علی سلیمی معاون راهداری، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت : عملیات نمک پاشی و برف روبی در محور‌های اصلی و شریانی استان کرمانشاه توسط نیرو‌های راهداری انجام شده و هم اکنون مشکلی در تردد خودرو‌ها در جاده‌های استان وجود ندارد.

وی هشدار داد با توجه به لغزنده بودن جاده ها، رانندگان از سفر‌های غیرضروری اجتناب کنند.

معاون راهداری، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: تمام محور‌های اصلی و شریانی استان کرمانشاه باز است و عملیات برف‌روبی در محور‌های روستایی ادامه دارد.

سلیمی یادآور شد: ۴۶ اکیپ راهداری در راه‌های اصلی، فرعی و روستایی استان فعال بوده که طی ۲۴ ساعت گذشته، ۲۱۵ نفر از راهداران سخت کوش با ۱۳۹ دستگاه ماشین آلات راهداری در ۲ هزار و ۵۷۰ کیلومترباند از راه‌های برفگیر و کوهستانی استان را برف‌روبی کرده اند.

وی افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته، یکهزار و ۶۹۵ تن مخلوط نمک و شن برای جلوگیری از لغزندگی در محور‌های مواصلاتی استفاده شده و در هفت مقطع عملیات ریزش برداری انجام شده و به ۱۰۶ خودرو امدادرسانی شده است.

سلیمی یادآور شد: تمامی هم استانی‌ها می‌توانند از طریق تماس با سامانه ۱۴۱ از آخرین وضعیت راه‌های استان کرمانشاه مطلع شوند .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار