درخواست مالک باشگاه تراکتور برای افزایش سهیمه بازیکنان خارجی

مالک باشگاه تراکتور با اشاره به اینکه تیم فوتبال این باشگاه به ثبات رسیده، از فدراسیون و سازمان لیگ خواست تا در راستای برقراری تعادل قیمت بازیکنان خارجی و داخلی، سهیمه جذب بازیکن خارجی را افزایش دهند.

محمدرضا زنوزی در گفت‌گویی تلویزیونی در ابتدا ضمن ابراز همدردی با مردم زلزله‌زده شهرستان خوی، اظهار کرد: هر کمکی که از دست‌مان برآید برای مردم خوی انجام می‌دهیم. کار‌هایی نظیر اختصاص عواید حاصل از بلیت‌فروشی بازی تراکتور مقابل فولاد به مردم خوی، انجام گرفته و در بازی خانگی بعدی نیز این کار انجام خواهد شد. همچنین کمک و اقلام جمع‌آوری شده توسط باشگاه طی روز‌های آتی به خوی ارسال می‌شود.

زنوزی در خصوص میزان رضایتش از عملکرد پاکو خمس، سرمربی تراکتور نیز گفت: باتوجه به نتایج کسب شده، به نظرم خمس یکی از بهترین مربیان خارجی تاریخ لیگ برتر است که تا پایان فصل آتی با تراکتور قرارداد دارد. اگر عملکرد این مربی تا پایان فصل جاری مطلوب باشد، همکاری‌مان با او برای مدت طولانی تمدید می‌شود.

وی درباره اتفاقات فصل گذشته همچون واگذاری باشگاه، گفت: موضوعات فصل گذشته به طور کامل تمام شده است. صنایع مس تمایلی برای خرید تراکتور نداشت و باتوجه به علاقه‌ام به زادگاهم و ترک‌زبانان، با تمام وجود در خدمت تراکتور هستم و در حال حاضر به هیچ عنوان موضوع واگذاری باشگاه مطرح نیست.

زنوزی در ادامه توضیح داد: فصل گذشته اتفاقاتی از درون و بیرون باشگاه باعث بی‌ثباتی شده بود، ولی خوشبختانه اکنون تراکتور به ثبات رسیده است. برنامه‌های اقتصادی برای بستن تیم قدرتمند برای فصل آتی مدنظر داریم.

مالک باشگاه تراکتور خاطرنشان کرد: امسال تیم را به شکلی بسته‌ایم که به نظر من و اغلب کارشناسان، برنامه و تلاش‌هایمان فصل آینده جواب می‌دهد. اگر با ثبات فعلی پیش رفته و یکسری بازیکنان جدید به تیم اضافه کنیم، فصل آینده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.

وی اضافه کرد: تراکتور یکی از تیم‌های لیگ است، اما مشکلات ما بیشتر برجسته می‌شود. اکنون باشگاه‌ها به شدت ضرر می‌کنند؛ قیمت بازیکنان داخلی از بازیکنان باکیفیت خارجی بیشتر است. برای مثال ما بهترین بازیکن لیگ را در اختیار داریم که قیمت این بازیکن به مراتب به صرفه‌تر از بازیکنان ایرانی است. در فوتبالی که فقط هزینه است، از فدراسیون و سازمان لیگ درخواست دارم سهمیه بازیکنان خارجی را افزایش دهند تا قیمت‌ها متعادل شود.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر