قوه قضاییه اعلام کرد؛

فرهاد میثمی در اعتصاب غذا نیست

از شب گذشته انتشار عکس‌های فرهاد میثمی که از پنج مرداد ماه سال ۱۳۹۷ و در پی قطعی شدن حکمش در زندان به سر می‌برد توجه کاربران را به خود جلب کرده است.

بر اساس اعلام مرکز رسانه قوه قضاییه، فرهاد میثمی با اتهام توهین به مقدسات و اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت ملی محاکمه و پس از ورود به زندان در سال ۹۷ اقدام به اعتصاب غذا در یک بازه زمانی موقت کرد با توجه به اینکه او سابقه بیماری کولیت داشته است، در همان مقطع زمانی مقداری وزن از دست می‌دهد، اما با مداخلات پزشکان و رایزنی‌های صورت گرفته از سوی مسئولین زندان سرانجام اعتصاب غذای خود را شکست و تحت درمان پزشکی و دارویی قرار گرفت.

 

 

عکس فرهاد میثمی، امروز ۱۴ بهمن
فرهاد میثمی در اعتصاب غذا نیست

بنابر این گزارش؛ از شب گذشته مجددا عکس‌هایی از فرهاد میثمی در فضای مجازی منتشر شده که پیگیری‌های روابط عمومی سازمان زندان‌ها نشان می‌دهد فرهاد میثمی در این دوره خاص اعتصاب غذا نکرده، اما به هم بندی‌ها و مسئولین زندان اعلام کرده «من کمترین مقدار غذا را مصرف می‌کنم».

در حال حاضر با توجه به نظارت کادر زندان و گزارش‌های ارسال شده به مسئولین زندان رجایی شهر، وضعیت عمومی نامبرده به طور مرتب تحت نظر پزشک مقیم زندان بوده و حال عمومی‌اش مناسب گزارش شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۷
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۲۱ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱
نگهداری از این گونه زندانی ها را بلد نیستید این شخص را باید بیندازید در سیاه چال نه اینکه سوئیت اختصاصی بهش بدید که دم در بیاره و در صدای آمریکا رادیو فردا و بی بی سی اینترنشنال با عکساش بر ضد حکومت ایران تائنر بازی کنه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۰۵ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱
این چه قیافه فقط استخوان مانده
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۳۳ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱
میثمی تقصیر خودشه، میخواست درست و حسابی غذا کوفت کنه، زندانبانان که غذاش رو قطع نکردند. خودش رو با 54 سال سن با اعتصاب و قهر کردن و گفتن غذا نوموخوام انداخته تو هچل
Iran (Islamic Republic of)
سارا
۲۰:۵۹ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱
اختیارشکمشوداره نخوره .خوش تیپ میمونه.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۳۴ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱
خوب به جهنم که خودش کم می خوره کسی که امنیت کشورشو به خطر می اندازه کوفت بخوره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۵۶ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱
این کی بوده اینجور یواشکی وقتی بنده خدا داشته کار شخصی و اصلاح میکرده ناغافل عکسش گرفته و پخش کرده؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۵۲ ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
چه به خودش هم میرسه زندان هست یا سوئیت شخصی
آخرین اخبار