بنزما و میلیتائو به ترکیب رئال بازخواهند گشت

مصدومیت ادر میلیتائو و کریم بنزما شدید نیست و احتمالا به جام باشگاه‌های جهان خواهند رسید، ولی نظر نهایی پزشکان فردا اعلام می‌شود.

شب گذشته رئال مادرید در برنابئو موفق به شکست والنسیا با نتیجه ۲-۰ شد، ولی در جریان این بازی دو بازیکن تاثیرگذار خود را به دلیل مصدومیت از دست داد. ابتدا ادر میلیتائو بود که به دلیل مشکل همسترینگ تعویض شد و جای خود را به دنی کارواخال داد و در ادامه کریم بنزما هم به دلیل مصدومیت عضلانی از ناحیه ران تعویض شد.

رئال یکشنبه در زمین مایورکا به میدان خواهد رفت و میلیتائو و بنزما قطعا این بازی را از دست خواهند داد. طبق اعلام مارکا، قرار است فردا پزشکان رئال نظر نهایی و دقیق خود در مورد وضعیت مصدومیت این دو بازیکن را بدهند، ولی نتایج اولیه نشان می‌دهد هر دو به جام باشگاه‌های جهان خواهند رسید.

مارکا نوشته است که وضعیت کریم بهتر از میلیتائو است و به خاطر احتیاط و ریسک از دست دادن نیمه نهایی جام باشگاه‌های جهان، برابر مایورکا استراحت خواهد کرد.

رئال هفته‌های بسیار حساسی را پیش رو دارد. پس از بازی با مایورکا و شرکت در جام باشگاه‌های جهان، رئال علاوه بر لالیگا، باید خود را مهیای بازی رفت با لیورپول در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان کند و نیز بازی رفت برابر بارسا در نیمه نهایی کوپا دل ری را نیز پیش رو خواهد داشت.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر