از ۴۰ دستگاه اتوبوس جدید ناوگان اتوبوسرانی اهواز رونمایی شد

آیین رونمایی از ۱۸ دستگاه اتوبوس اسکانیا و ۲۲ دستگاه اتوبوس جدید آتروس، پس از اقامه نماز جمعه در اهواز برگزار شد.

 مراسم رونمایی از ۴۰ دستگاه اتوبوس جدید با حضور استاندار خوزستان، نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز، فرماندار اهواز، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، مدیران و معاونین ارشد استانداری و شهرداری و طیف‌های گسترده مردم شهید پرور اهواز، پس از اقامه نماز جمعه مقابل مصلی مهدیه حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد.

رضا بزاز زاده سرپرست سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز در حاشیه این مراسم گفت: خدا را شاکریم که پیگیری‌ها مثمرثمر واقع شده و توانستیم امروز جمعه ۱۴ بهمن ماه و در آستانه شب ولادت مولا امیرالمومنین (ع)، ۴۰ دستگاه اتوبوس جدید را از دو شرکت ایرانخودرو دیزل و عقاب افشان به مردم شریف اهواز هدیه کنیم.

او با اشاره به اینکه تعداد ۱۲ دستگاه اتوبوس جدید آتروس، ساعت سه بامداد امروز وارد اهواز شده، افزود: تلاش‌های صورت گرفته برای ورود اتوبوس‌های جدید به کلانشهر اهواز، نشانه‌ی این است که در استفاده و بهره برداری از اتوبوس‌های جدید حتی یک روز هم فرصت سوزی نخواهیم کرد و با توجه به نیاز سنجی صورت گرفته در صدد افزایش سطح خدمات دهی هستیم.

سرپرست سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز می‌گوید:  براساس قولی که به مردم شریف اهواز دادیم تا ورود آخرین اتوبوس خریداری شده و کسب رضایتمندی شهروندان از پای نخواهیم نشست و تلاش می‌کنیم تا پایان سال تعداد اتوبوس‌های ناوگان را نزدیک به دو برابر افزایش دهیم و تا قسمتی آرامش را به حمل و نقل عمومی اهواز برگردانیم.

بزاز زاده ادامه داد: در مجموع ۶۴ دستگاه اتوبوس شهری از شرکت ایرانخودرو دیزل (آتروس) و ۶۵ دستگاه اتوبوس از شرکت عقاب افشان (اسکانیا) خریداری شده است که امروز آیین رونمایی از ۲۲ دستگاه اتوبوس جدید آتروس و ۱۸ دستگاه اتوبوس اسکانیا را برگزار کردیم.

 او گفت: براساس نظر کارشناسی و برنامه ریزی انجام شده، اتوبوس‌ها پس از گذراندن مراحل اداری اکثراً در مسیر‌های مناطق محروم و کم برخودار استفاده خواهند شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار