نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام:

اقتدار و امنیت کشور در سایه شجاعت و فداکاری شهیدان است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: خانواده های شهدا حق سنگینی بر گردن همه دارند.

 همزمان با شب میلاد امام علی (ع) و بزرگداشت روز پدر، حجت الاسلام و المسلمین اله نور کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، حسن بهرام نیا استاندار ایلام و جمال اسدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با پدر و خانواده شهیدان دارابپور و فتح الهی دیدار کردند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در این دیدار‌ها اظهار کرد: خانواده شهدا حق سنگینی بر گردن همه دارند و رفتار و اخلاق خانواده شهدا برای ما درس آموز است.

وی با بیان اینکه امشب در شب میلاد امام علی (ع) و روز پدر توفیق بزرگی برای ما محسوب می‌شود که در خدمت خانواده معظم شهدا باشیم، گفت: اقتدار و امنیت امروز کشور نیز در سایه شجاعت و فداکاری همه شهیدان است.

وی افزود: پدرانی که در این مسیر بدون هیچ چشمداشتی فرزندانشان را راهی جبهه کردند و صبر را برگزیدند جایگاه ویژه‌ای نزد خداوند دارند.

حسن بهرام نیا استاندار ایلام نیز در این دیدار‌ها ضمن تبریک میلاد امام علی (ع) و روز پدر، گفت: وقتی بزرگی و خلوص خانواده شهدا را می‌بینیم تعهد ما برای خدمت رسانی به مردم دوچندان می‌شود.

وی گفت: همه ما باید پیرو راه شهدا باشیم و در راه خدمت به مردم همواره ثابت قدم باشیم.

وی افزود: عزت، اقتدار و امنیت کشور به برکت صبر خانواده شهدا است چراکه این خانواده ها، فرزندان خود را برای اعتلای این نظام فدا کردند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: