پیشنهاد ستاره پرتغالی رد شد

درگیری کانسلو و پپ گواردیولا در نهایت باعث شد که او در پنجره نقل و انتقالات زمستانی از این باشگاه جدا و راهی بایرن مونیخ شود.

ژوائو کانسلو، ستاره بایرن مونیخ، مشتاق بود پس از جدایی از منچسترسیتی پیراهن رئال مادرید را به تن کند، اما این باشگاه تمایلی رد شد به جذب او نداشت.

در حالی که کمتر کسی انتظار چنین اتفاقی را داشت، اما این بازیکن از مدیر برنامه‌اش خواست تا هرچه زودتر او را از سیتی به باشگاه دیگری منتقل کند و حالا مشخص شده که پیش از توافق با بایرن، او به چند باشگاه دیگر نیز پیشنهاد شده بود.‌ای بی سی اسپانیا خبر داده که این ستاره پرتغالی علاقه زیادی به حضور در رئال مادرید داشت و مدیر برنامه او هم سعی کرد که مذاکراتی را با این باشگاه داشته باشد، اما در نهایت مدیران رئال به او اعلام کردند که تصمیمی برای جذب بازیکن در ماه ژانویه ۲۰۲۳ ندارند و کانسلو هم در نهایت با قرارداد قرضی و با بند خرید در پایان فصل راهی بایرن شد.

این تصمیم مدیران رئال در حالی گرفته شد که بسیاری از رسانه‌های اسپانیایی در چند هفته اخیر از اصرار کارلو آنچلوتی برای جذب بازیکنان و تقویت این تیم خصوصا در خط دفاعی و خط حمله خبر داده بودند، اما مدیران باشگاه همچنان بر سر موضع‌شان برای عدم جذب بازیکن جدید در پنجره زمستانی ایستادند و حتی فرصت جذب کانسلو را نیز رد کردند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر