۱۱۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در بندر تجاری شادگان انجام شده است

مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان با اشاره به اینکه روند سرمایه‌گذاری دولتی و بخش خصوصی در بندر شادگان همواره ادامه دارد، گفت: حجم سرمایه‌گذاری صورت گرفته در این مجموعه بندری ۱۱۰ میلیارد تومان برآورد می‌شود.

بهروز آقائی مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان در جریان بازدید استاندار خوزستان از بندر شادگان گفت: باید توجه داشت که زیرساخت‌های بسیارخوبی در این مجتمع بندری صورت گرفته که تسهیل کننده فعالیت‌های تجاری منطقه شده است.

او ادامه داد: فعالیت بندر شادگان، باعث پشتیبانی و توسعه هرچه بیشتر کسب و کار‌های محلی در منطقه شده است و این روند نیز باید با جدیت بیشتر نسبت به گذشته انجام شود.

مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان با اشاره به انجام ۱۱۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در مجتمع بندری شادگان اظهارداشت: به واسطه این حجم از سرمایه‌گذاری، بخشی از پروژه‌ها بهره‌برداری برداری رسیده و بخش دیگری از پروژه‌ها در مرحله عملیات اجرایی هستند.

آقائی می‌گوید: این سرمایه‌گذاری‌ها در حوزه اسکله، انبارش کالا و محوطه‌سازی است و ظرفیت صادرات و واردات بندر شادگان را به ۱۰۰ هزار تن رسانده است.

او  با اشاره به اینکه ورود و خروج شناور در بندر شادگان طی ۱۰ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۵۰ درصد رشد داشته است، افزود: یکی از دستاورد‌های موفق در حوزه تجاری بندر شادگان، صادرات ۱۰۵ هزار راس دام طی سال جاری است؛ لذا از بندر شادگان می‌توان به عنوان یکی از بنادر مطرح منطقه در حوزه تجاری نام برد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان ادامه داد:  موضوع فعالیت کالای همراه ملوان (ته‌لنجی) در بندر شادگان نیز باید راه‌اندازی شود تا در حوزه کسب و کار‌های محلی منطقه، شاهد تحولات اساسی باشیم.

آقائی گفت: این موضوع با جدیت در حال پیگیری است و برای تحقق آن نیاز به همکاری دستگاه‌های مختلفی در حوزه تجاری هستیم.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: