ترافیک سنگین در محورهای شمالی کشور

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: ترافیک سنگین در مسیر شمال به جنوب محورهای هراز و فیروزکوه و آزادراه کرج_قزوین گزارش شده است.

ایمان محرابی نیا گفت: در حال حاضر شاهد  ترافیک سنگین در محور هراز مسیر (شمال به جنوب) محدوده‌های بایجان، شاهاندشت، گزنک، آب اسک و پیست آبعلی،  محور فیروزکوه مسیر (شمال به جنوب) محدوده‌های دماوند و چناران، آزادراه رشت – قزوین محدوده‌های پارک جنگلی سراوان و رودبار و آزادراه پردیس – تهران و محور قدیم بومهن - تهران حدفاصل کمرد تا جاجرود هستیم.

به گفته مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور، ترافیک سنگین در آزادراه کرج – قزوین محدوده مهرویلا،   آزادراه قزوین – کرج محدوده کمال شهر و حدفاصل پلیس راه مهرشهر تا امامزاده طاهر و پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس  گزارش شده است.

او می‌گوید: دوربین های نظارتی ترافیک سنگین را در آزادراه قم – تهران حدفاصل حرم امام خمینی (ره) تا پل شهید کاظمی و  محور فشم – تهران حدفاصل حاجی آباد تا رودک و محدوده گردنه قوچک و محور لواسان - تهران نشان می‌دهند.

براساس این گزارش با توجه به اتمام تعطیلات و افزایش حجم ترافیک  مسافران حتما پیش از عزیمت از آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها از طریق سامانه ۱۴۱ مطلع شوند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر