ورود سامانه بارشی به غرب کشور از دوشنبه

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی گفت: از دوشنبه با ورود سامانه بارشی به غرب کشور در جنوب‌غرب، غرب و نواحی مرزی شمال‌غرب، بارش باران و برف آغاز می‌شود.

صادق ضیائیان گفت: فردا یکشنبه بارش‌های پراکنده در مناطق مرزی آذربایجان‌غربی، کردستان، خراسان‌رضوی و خراسان جنوبی رخ خواهد داد و علاوه بر این مناطق، در آذربایجان‌شرقی، کرمانشاه، زنجان وارتفاعات البرز غربی بارش پراکنده باران و برف پیش‌بینی شده است.

به گفته مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی، روز دوشنبه بتدریج با ورود سامانه بارشی به غرب کشور در مناطقی از جنوب‌غرب، غرب و نواحی مرزی شمال‌غرب، بارش باران و برف آغاز می‌شود. سه‌شنبه گستره سامانه بارشی کل نوار غربی، دامنه‌های جنوبی البرز، استان‌های قزوین، البرز، تهران، شمال فارس و کرمان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. همچنین از عصر سه‌شنبه با شمالی شدن جریانات روی دریای خزر، شرق اردبیل، گیلان و غرب مازندران، بارش دارند.

او می گوید: در نوار جنوبی کشور پیش‌بینی می‌شود که برخی از مناطق گرمسیری، رگبار باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی داشته باشند که در مناطق سردسیر و مرتفع بارش به شکل برف است. شدت بارش‌ها در غرب استان‌های آذربایجان‌غربی، کردستان و کرمانشاه پیش‌بینی شده است.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر