شروع خط قلب در کف دست، تیپ شخصیت شما را فاش می‌کند!

در این خبر از یک تست روانشناسی گفته‌ایم که با نگاه کردن به کف دستتان می‌توانید شخصیت خودتان را پیدا کنید.

برای شناخت شخصیت خود می‌توانید از کف دست ها کمک بگیرید که در ادامه این خبر باتوجه به خط کف دست خود می‌توانید شخصیت خود بفهمید.

شروع خط قلب در کف دست، تیپ شخصیت شما را فاش می‌کند!

تیپ A

شما فردی محبوب و عاشقی پرشور هستید. عشق دیوانه وار را ترجیح می‌دهید و همیشه در حال عشق ورزیدن و محبت کردن به معشوقه خود می‌باشید. علت این امر از نیاز شدید شما به محبت و صمیمیت نشات می‌گیرد. وقتی کسی شما را صادقانه دوست بدارد همه چیزتان را فدایش می‌کنید حتی خودتان را

تیپ B

شما یک فرد خونگرم و دوست داشتنی هستید. وقتی که عشق به سراغتان بیاید، ترجیح می‌دهید ابتدا خود را دوست نشان دهید سپس عشقتان را بروز دهید. هر فرد مجردی که یکبار شما را ببیند شیفته خونگرمی و مجذوب شخصیت کارزماتیکتان می‌شود

تیپ C

شما فردی مستقل هستین و ترجیح می‌دهید زمان بیشتری را به خود اختصاص دهید. می‌دانید که عشق مهم است، اما عاشق نبودن را ترجیح می‌دهید. توانایی دارید هر آنچه را که بخواهید به دست آورید. شما تمایل ندارید به واسطه عشق خود را در گیر تعهد کنید.

تیپ D

عشق یک جنبه مهم در زندگی شماست. عشق مهم است، اما می‌دانید برایتان نون و آب نمی‌شود. اما شما توانایی تامین مالی خود را قبل از پراختن به موضوع عشق و تعهد دارا می‌باشید. والدینتان به داشتن فرزندی با چنین تعهدی چه در زمینه مالی و چه در زمینه عاشقی؛ افتخار می‌کنند. شما به تعهد در عشق پایبندید.

منبع: پیشنهاد ویژه

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها: شخصیت ، کف دست
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر