افتتاح هشت پروژه در شهرستان ملکشاهی

در پنجمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی هشت پروژه در شهرستان ملکشاهی افتتاح شد.

سعید هژبری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام امروز در پنجمین روز از دهه مبارک فجر در بدو ورود به شهرستان ملکشاهی به مقام شامخ شهدای گمنام شهر ارکواز ادای احترام کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدا، در آیین افتتاح فاز دوم پروژه جاده سلامت شهر ارکواز حضور یافت.

هژبری در ادامه سفر خود به شهرستان ملکشاهی در شهر دلگشاه در آیین افتتاح ۳ طرح آبرسانی به روستا‌های نادرآباد، باولک و چشمه میان تنگ این شهرستان شرکت کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام در این آیین گفت: برای آبرسانی به این ۳ روستا ۳۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت آب و فاضلاب استان و بنیاد مستضعفان هزینه شده است.

همچنین امروز پروژه فیبر نوری شهرستان ملکشاهی، سایت باباخان و سایت مخابرات گنبد پیر محمد نیز با اعتبار ۲۵۰میلیارد ریال از محل اعتبارات مخابرات استان به بهره برداری رسید.

کارخانه دام و طیور با اعتبار ۳۰میلیارد ریال و گلخانه سبزی و سیفی جات با اعتبار ۲ میلیارد ریال از محل اعتبارات تبصره ۱۸ از دیگر طرح‌هایی بود که توسط معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام به بهره داری رسید.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.