استاندار ایلام:

کنگره زنان تاثیرگذار در ایلام برگزار می‌شود

استاندار ایلام با بیان اینکه کنگره زنان تاثیرگذار در ایلام برگزار می‌شود گفت:حجاب نماد هویت و فرهنگ اصیل ایرانی است.

حسن بهرام نیا، استاندار ایلام امروز در نشست هماهنگی کنگره زنان تاثیرگذار گفت: همه دستگاه‌های اجرایی مرتبط با این کنگره باید با هم‌افزایی و ایفای نقش در راستای حضور زنان تاثیرگذار ورود پیدا کنند.

وی اظهار کرد: زنان نقش بی‌بدیلی هم از نظر کمی و کیفی در جامعه دارند و از طرفی در تربیت پذیری فرزندان نیز اثرگذار هستند، بخش قابل ملاحظه‌ای از زنان در ادارات مشغول به کار هستند و ایفای نفش می‌کنند و بخشی از مدیریت‌ها چه در سطح کلان و چه در سطوح دیگر به زنان واگذار شده است، لذا نقش زنان یک نقش دو منظوره است.

بهرام نیا افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی برگرفته از قرآن است و به جایگاه و نقش اثرگذار و تعیین کننده زنان در جامعه اهمیت می‌دهد.

وی در ادامه با اشاره به جریانات اخیر و تبلیغات شیطانی جامعه استکبار علیه زنان جامعه اسلامی برای کشف حجاب افزود: متاسفانه عده قلیلی متأثر از این برنامه‌های شوم جبهه استکبار، قرار گرفتند، لذا برگزاری این نشست‌ها و کنگره بسیار تاثیرگذار است و باید با برنامه‌های متنوع همراه باشد.

استاندار ایلام حجاب را جزو فرهنگ دینی و اصیل ملت ایران عنوان کرد و گفت: از گذشته تاکنون دشمن همواره به دنبال ضربه زدن به این فرهنگ اصیل دینی بوده که موفق نشدند، از همین رو یکی از راهکار‌های خوب برای مقابله با فرهنگ شیطانی برگزاری همین کنگره‌ها است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.