کلنگ زنی خانه بهداشت روستای دارپروشه هلیلان

در مراسمی همزمان با ششمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، خانه بهداشت روستای دارپروشه هلیلان کلنگ زنی شد.

در مراسمی همزمان با ششمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی خانه بهداشت روستای دارپروشه هلیلان با حضور معاونین استاندار ایلام کلنگ زنی شد.

مساحت این خانه بهداشت ۲۰۰ متر مربع از اعتبارات داخلی دانشگاه علوم پزشکی ایلام است که انتظار می‌رود تا خرداد ماه سال آینده به بهره برداری برسد.

۱۰ میلیارد ریال برای تکمیل این پروژه نیاز است.

فاز نخست مجتمع تفریحی و گردشگری نشمیل هلیلان افتتاح شد

در آیینی و با حضور حسن بهرام نیا استاندار ایلام، فاز نخست مجتمع تفریحی و گردشگری نشمیل هلیلان افتتاح شد.

تاریخ شروع این پروژه شهریور ماه ۱۴۰۰ بوده است و کل اعتبار پروژه بالغ بر ۹ میلیارد تومان است.

فاز اول مجتمع آبرسانی به ماهیزان داجیوند هلیلان کلنگ زنی شد

همچنین امروز در ادامه سفر استاندار ایلام و معاونین استاندار ایلام به شهرستان هلیلان به مناسبت دهه فجر، فاز اول مجتمع آبرسانی به ماهیزان داجیوند با حضور معاونین استاندار ایلام کلنگ زنی شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام در این مراسم گفت: این پروژه با اعتبار افزون بر ۱۸۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری به طول ۱۰ کیلومتر با هدف بهبود و ارتقاء آبرسانی، امروز کلنگ‌زنی شد.

محمد سبحان حسنی با بیان اینکه با اجرای این طرح مشکل آب ۱۳ روستای شهرستان هلیلان برطرف می‌شود، گفت: در ایام الله دهه مبارک فجر ۱۳ پروژه و طرح حوزه آب و فاضلاب در استان ایلام به بهره برداری می‌رسد.

وی، کم‌آبی را یکی از مشکلات اساسی روستا‌های شهرستان هلیلان عنوان کرد و افزود: خوشبختانه در دولت سیزدهم اقدامات اساسی برای رفع این مشکل انجام شده و هم اکنون کار آبرسانی به ۸۰۰ روستای استان در دست اجرا است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام بیان کرد: امید است با تکمیل این پروژه‌ها مشکل کم‌آبی در روستا‌های شهرستان هلیلان برطرف شود.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: