سند مس از لگد زدن ساپینتو به مربی این تیم

در شرایطی که بازار ادعا و ارائه سند و مدرک تصویری و ویدیویی برای اثبات حقانیت دو باشگاه داغ است، باشگاه مس کرمان ساعتی پیش با انتشار ویدیویی، مدعی شد که ساپینتو بعد از گل اول نارنجی پوشان، به مربی آنها لگد زده است.

استقلال در جنجالی‌ترین بازی هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ایران موفق شد میزبان خود مس کرمان را با نتیجه ۳-۲ شکست دهد. ریکاردو ساپینتو، جنجالی‌ترین چهره این دیدار بود که قبل، حین و بعد از اخراجش، همه جا را حسابی بهم ریخت.

باشگاه مس کرمان بلافاصله بعد از پایان بازی، طی بیانیه‌ای بلند از رفتار‌های سرمربی استقلال انتقاد کرده و آن را محکوم کرد. در این بین باشگاه استقلال هم بیکار نبود و به دفاع از سرمربی خود پرداخت.

در شرایطی که بازار ادعا و ارائه سند و مدرک تصویری و ویدیویی برای اثبات حقانیت دو باشگاه داغ است، باشگاه مس کرمان ساعتی پیش با انتشار ویدیویی، مدعی شد که ساپینتو بعد از گل اول نارنجی پوشان، به مربی آن‌ها لگد زده است.

در متن این ویدیو که توسط باشگاه مس کرمان منتشر شده، آمده است:" ویدیو مربوط به لگد انداختن ساپینتو سرمربی استقلال بعد از گل اول مس کرمان به مربی این تیم که کاملا خلاف ادعا‌های مقامات باشگاه استقلال را در این صحنه اثبات می‌کند. این صحنه موجب دریافت کارت زرد به سرمربی استقلال شد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها: مس ، درگیری ، مسابقات ، ساپینتو
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر