تاج خبر داد؛

امکان حضور بانوان در ورزشگاه آزادی از هفته آینده /امیدواریم سرمربی تیم ملی به‌زودی معرفی شود

رییس فدراسیون فوتبال گفت: معقتدم زیرساخت های لازم برای حضور بانوان در ورزشگاه آزادی از هفته آینده فراهم است و بنده به این قضیه خوشبین هستم.

 مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال امروز در مجمع انتخابات هیات رئیسه فوتبال کردستان در سنندج  گفت: دلیل عدم حضور بانوان در ورزشگاهها به خاطر مخالفت ما با این قضیه نیست، بلکه به دلیل نبود برخی زیرساخت های لازم جهت حضور آنان است و به عقیده بنده شاید بتوان از حضور بانوان در ورزشگاه آزادی در تهران بهره برد.

وی یادآور شد: می توان از طبقه دوم ورزشگاه آزادی برای پذیرایی و حضور بانوان در مسابقات لیگ برتر فوتبال استفاده کرد.

تاج گفت:تمامی مبلغ قرارداد کی‌روش پرداخت شده است و هیچ طلبی از کی‌روش نزد فدراسیون فوتبال باقی نمانده است.

  رییس فدراسیون فوتبال ادامه داد:  تمام آنالیز‌های موجود برای حضور سرمربی خارجی و یا داخلی انجام شده است و امیدواریم هرچه زودتر دراین‌باره به نتیجه برسیم و در آینده‌ای نزدیک سرمربی تیم ملی فوتبال را معرفی کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه بر لزوم تامین درآمد پایدار برای تیم های فوتبال به ویژه در استان ها تاکید کرد و افزود: اگر می‌خواهیم فوتبال در کشور به ویژه استان‌ها پیشرفت کند و دچار مشکل نشود، مسئولان و هیات‌ها حتما باید برای جذب حامی مالی و درآمد پایدار تلاش کنند.

تاج با بیان اینکه اگر درآمد پایدار نداشته باشیم، فوتبال ما دچار مشکل می‌شود، اضافه کرد: صنایعی مثل پتروشیمی در کردستان باید در کنار فعالیت خود، به مسوولیت‌های اجتماعی نیز عمل کرده و از ورزش حمایت کنند.

رییس فدراسیون فوتبال یادآور شد: واحدهای صنعتی مثل پتروشیمی که برای استان آلودگی دارد، می تواند بخشی از درآمدش را به حمایت مالی از ورزش به ویژه فوتبال اختصاص دهد.

تاج با بیان اینکه در دنیا تیم‌ها هستند که کارخانه‌ها را اداره می‌کنند و این موضوع در ایران برعکس است، ادامه داد: اگر باشگاه‌هایی مانند استقلال و پیروزی هم درآمد پایدار نداشته باشند، حتما آسیب می بینند.

وی گفت: البته در برخی استان‌ها تیم های حاضر در لیگ دسته دو و سه، بیشتر از ظرفیت استان است اما چون کارخانه و حامی مالی دارند، تعداد تیم‌هایشان نیز در لیگ‌ها زیاد است.

رییس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: از همین کردستان بانوانی هستند که در تیم‌های فوتبال مطرح کشورمان و تیم ملی فعالیت دارند که باید از این ظرفیت برای پیشرفت فوتبال کردستان بهره برد، البته این مهم نیازمند حمایت مالی صنایع است.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۱۰ ۱۹ بهمن ۱۴۰۱
ایشالا که خانمها به نیت تماشای ورزش میان ورزشگاه و نیت دیگه ای ندارن...
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۰۸ ۱۹ بهمن ۱۴۰۱
به نظرم خانم های باشخصیت و باحیا نمیرن توی ورزشگاه.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۰۶ ۱۹ بهمن ۱۴۰۱
خدا به خیر بگذرونه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۴۰ ۱۸ بهمن ۱۴۰۱
اول زیر ساختها و را ههای مقابله با هنجارشکنیها را فراهم کنید بعد وعده بدهید ضمناشاید اگر تعداد خانمها بیشتر باشه مثلا هفتاد درصد خانم سی درصدآقا قابل کنترل تر و برای رفاه حال خانمها بهترباشه