پاداش الهلال برای صعود به فینال جام باشگاه‌های جهان مشخص شد

وزیر ورزش عربستان پاداش بزرگی برای بازیکنان الهلال به دلیل صعود به فینال جام باشگاه های جهان در نظر گرفته.

به نقل از کوره، الهلال عربستان در دیدار برابر فلامینگو برزیل در نیمه نهایی جام جهانی باشگاه‌ها به پیروزی دست پیدا کرد تا راهی فینال شود. وزیر ورزش عربستان به خاطر این تاریخ‌سازی بازیکنان الهلال پاداش ویژه‌ای را برای آن‌ها در نظر گرفت.

عبدالعزیر بن ترکی، وزیر ورزش عربستان، اعلام کرد که به هر بازیکن الهلال به خاطر این تاریخ‌سازی در جام جهانی باشگاه‌ها ۵۰۰ هزار ریال عربستان (نزدیک به شش میلیارد تومان) پاداش خواهد داد.

این برای نخستین بار است که یک نماینده از عربستان به فینال جام جهانی باشگاه‌ها راه پیدا می‌کند و این باعث خوشحالی زیاد سران فوتبال در این کشور شده است.

فهد بن نافل، رئیس باشگاه الهلال، هم در واکنش به صعود تیمش به فینال گفت: این دستاورد تاریخی را به ملک سلمان، بن سلمان ولیعهد و هیات مدیره باشگاه تبریک می‌گویم. ما بسیار خوشحال هستیم که چنین دستاوردی داشته‌ایم. به نایب‌قهرمانی راضی نخواهیم شد و به دنبال قهرمانی در این رقابت‌ها هستیم.

شاهزاده ولید بن طلال، عضو افتخاری باشگاه الهلال، هم به خاطر راهیابی این تیم به فینال جام جهانی باشگاه‌ها به هر بازیکن یک میلیون ریال سعودی معادل ۱۲ میلیارد تومان پاداش داد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر