همزمان با ایام الله دهه فجر؛

بهره برداری از ۱۹۳ طرح اقتصادی و تولیدی در همدان

سرپرست فرمانداری همدان گفت: امسال ۱۹۳ طرح مختلف اقتصادی، عمرانی، تولیدی، خدماتی و آموزشی با ۴۳۰ میلیارد تومان اعتبار در نقاط مختلف این شهرستان به بهره برداری رسید.

مسلم مخفی در جمع نمازگزاران مسجد مهدیه همدان گفت: با پیگیری استاندار تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام در دستور کار قرار گرفته و اکنون در دهه مبارک فجر شاهد بهره‌برداری از طرح‌های مهم و اثرگذاری هستیم که نمادی از عملکرد موفق دولت در استان است.

او افزود: ۴ طرح شاخص بزرگ در سطح شهرستان همدان با پیشرفت فیزیکی بیش از ۹۰ درصد وجود دارد که به دلیل برودت هوا و وضعیت جوی محوطه سازی آن‌ها امکان پذیر نبود که افتتاح آن‌ها به نیمه اول سال آینده موکول شد.

سرپرست فرمانداری همدان تاکید کرد: طرح‌های مهم دیگری، چون بیمارستان اکباتان همدان، مدرسه اوتیسم و میرسیدعلی همدانی، شهرک صنفی صنعتی بوعلی ۲، مرکز جامع سرطان، تصفیه خانه آب شیخی‌جان و کنار گذر غربی همدان هم اکنون با تلاش جدی دست اندرکاران در حال تکمیل است که در آینده نزدیک به بهره‌برداری خواهد رسید.

مخفی افزود: به اذعان مخالفان، دولت سیزدهم در شرایط سخت اقتصادی، تحریم و کمبود منابع مالی کار را آغاز کرد و با تمام توان به رفع مشکلات، بهبود وضعیت اقتصادی و معیشت مردم ورود کرده است.

او با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تأیید تلاش دولت برای رفع دغدغه‌ها و مشکلات کشور تصریح کرد: با عزم دولت مردمی و انقلابی و تلاش همه دلسوزان نظام به طور قطع آینده روشنی پیش رو داریم که افزایش حجم دشمنی مخالفان نظام حاکی از این واقعیت امیدآفرین است.

سرپرست فرمانداری همدان با بیان اینکه باید مواظب باشیم در نقد عملکرد‌ها با دشمن هم صدا نباشیم خواستار نقد منصفانه شد.

مخفی تصریح کرد: عده‌ای که فقط به نقد عملکرد‌ها عادت کرده‌اند، حداقل در این ایام به تبیین دستاورد‌ها و فعالیت‌های انجام شده هم بپردازند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.